Юридична допомога та юридичні послуги

Юридична допомога та юридичні послуги це поняття, абсолютно різні за своєю правовою природою. Юридична допомога, це означатиме виконувати будь - які дії, а юридичні послуги, це передача достовірної правової інформації.

Трохи про ті юридичні послуги, які надають адвокати - зазвичай це консультування з адміністративного права. Сюди входять консультації пов'язані з податковим кодексом і надання інтересів клієнта при проведенні податкових перевірок, і якщо виникнуть будь - які питання, які необхідно буде розбирати з податковим органом. Сюди ж входять послуги, що надаються юристами при всіляких операціях з нерухомістю.

Згідно з офіційними даними статистичних агентств і результатами соціологічних опитувань, в останні роки все більше звичайних людей стали частіше звертатися до юристів за допомогою і випадки можуть бути різні. Юридичні компанії «Monter Loi» пропонують юридичні послуги київ в самих різних сферах і з будь-яких питань, враховуючи всі нюанси законодавства.

Найчастіше юридичними послугами користуються приватні компанії, так як навіть невеликі зміни в законодавстві можуть призвести до ускладнень і паперової тяганини, і якщо в приватній компанії немає свого юриста, то заплутатися у всіх нюансах існуючих законів дуже просто, тому вони звертаються за допомогою до висококваліфікованих фахівців .

Юридичні послуги це консультація усно і письмово, участь в проведенні операцій і правова експертиза.

Послугами юристів можуть користуватися всі громадяни країни. Пересічні громадяни, регулярно користуються послугами адвокатів, вдаючись до юридичної та правової консультації. У приватному житті або у веденні бізнесу послуги юридичного характеру надзвичайно затребувані, особливо в наш непростий час, коли законодавство часто зазнає постійних змін. У цій сучасній клоаці законів врахувати всі тонкощі і розібратися з усіма існуючими підводними каменями без грамотного юриста важко.

Розглянемо перелік видів юридичних послуг для приватних громадян і юридичних фірм:
Проведення юридичних консультацій та надання експертів в області права.
Консультації та представлення інтересів громадян в суді при судових розглядах.
Пряма допомога в складанні позовів, претензій та інших документів, подача їх в необхідні інстанції.
Детальна і незалежна експертиза будь-яких документів в сфері права.
Реєстрація фірм, вчинення юридичних дій в змінені документи, обслуговування всіх операцій, що стосуються нерухомості.
Консультування та вирішення будь-яких спірних ситуацій.
Досвідчені фахівці займаються супроводом діяльності фірм.

Згідно із законом, закріпленому в Конституції, будь-який громадянин має право скористатися юридичними послугами і отримати юридичну допомогу від фахівців.

Похожие страницы: