Високотехнологічне обладнання в інтернет-магазині Dieselstore.com.ua

Купуючи високотехнологічне обладнання в інтернет-магазині Dieselstore.com.ua у Вас не будeт причин сумніватися в автентичності і надійності обладнання.

Устаткування нашого магазину поставляється тільки від сертифікованих виробників. Ми рекомендуємо Вам розглянути в якості постачальника ДБЖ французького виробника Legrand , який, в останні роки зарекомендував себе як відмінного помічника в рішенні навіть найскладніших енергетичних потреб.

Компанія увійшла на ринок в 2008 році, не перестає радувати своїх покупців якістю і надійністю продукції.

Команда DS надає послуги гарантійного та післягарантійного обслуговування будь-якого товару, купленого в розділі ДБЖ.

Джерело безперебійного живлення для будинку

ДБЖ відноситься до числа електротехнічних рішень, покликаних убезпечити домашню побутову техніку від перепадів електроенергії. Відключення і включення світла, а також деякі інші фактори здатні привести до стрибків напруги в електромережі. В результаті таких перепадів до перегорання запобіжників і електронних компонентів домашньої електроніки і побутової техніки.

В продукції зацікавлені як рядові споживачі, які бажають убезпечити домашні електроприлади від проблем в електромережі, так і підприємці, зайняті в промисловому виробництві або IT-індустрії. Беспербойнік покаже свою ефективність і при роботі з мікроелектронікою, і в випадках, коли використовуються великі металорізальні верстати або інше енергоємне обладнання.

Причин для того, щоб купити ІБП в Києві на сторінці https://dieselstore.com.ua/istochniki-bezpereboynogo-pitaniya/ за вигідною ціною, більш ніж достатньо, коли їх покупець проживає в історичному центрі міста, де вік електропроводки регулярно дає про себе знати за допомогою аварійних відключень. Сучасні блоки безперебійного живлення дозволяють надійно захистити техніку від перепадів напруги і забезпечити деякий час для її роботи навіть після відключення електрики.

Купити ДБЖ в Україні

Стандартний блок живлення ups може містити в собі акумулятори для підтримки роботи побутових і електронних приладів на період часу до 10 хвилин після того, як сталося відключення електрики. Система безпечного харчування має, передбаченими розробником можливостями, по її інтеграції з додатковими акумуляторними блоками. Це дозволяє значно продовжити період часу, коли побутова техніка і електроніка може продовжувати роботу після відключень електрики.

Безперебійник для промислового сектора або комерційного використання виявиться нітрохи не менш корисним приладом, ніж його побутова версія. Основною відмінністю від домашнього приладу є схема його підключення до електромереж. Промисловий ибп трифазний дозволить захистити дорогу техніку, верстати і устаткування від стрибків напруги, що особливо актуально для сільських областей зі слабо розвиненою енергетичною інфраструктурою.

Перш, ніж купити бесперебойник в Києві, зверніться до фахівців відділу продажів за телефонної або он-лайн консультацію, для точного визначення необхідних потужностей пристрою. Замовникам доступні рішення для потужностей від 0.6 до 120 і більше кВт. Побутові однофазні та промислові трифазні пристрої можуть бути укомплектовані в системи енергобезпеки. Управління пристроями може здійснюватися за допомогою дистанційних контролерів.

Для того, що оформити замовлення і купити ІБП, зв'яжіться з нами за вказаними на сайті контактам і повідомте тип пристрою, вам необхідно, а також кращі способи доставки продукції і її оплати. Бажано також вказати перелік техніки, яку планується підключати до бесперебойніка, що дозволить допомогти з вибором оптимальної системи безперебійного живлення для кожного конкретного випадку.

Похожие страницы: