Мальдіви Опис

Як полетіти на відпочинок, щоб не пошкодувати потім про це? Щоб не страждати півдня в польоті? У чому секрет? А секрет у правильному виборі літака і авіакомпанії!  
Близько 5 години ми летіли до аеропорту Доха (Катар). Ще в повітрі я зрозумів що це незвичайний аеропорт, і навіть добре що у мене пересадка займала 5 годин, буде час все обійти і вивчити.! Без тряски, без смикання. Спокійно і тихо. Чи то це пілот - ас, чи то це покриття в аеропорту ідеальне.
По прильоту на Мальдіви (аеропорт Мале) всім видаються бланки для проходження митниці, власне, митницю ми всі пройшли давольно швидко.В аеропорту мене зустрів представник Coral Travel, ми дочекалися трансферу і на скаженій швидкості вирушили на наш острів.
Друзі, якщо плануєте свій відпочинок самостійно - ось вам готовий надійний варіант - Bilet.. А враження від польоту з Qatar Airways, впевнений, у вас залишаться такі ж яскраві, як залишилися в мене!  
Про сам відпочинок читайте в наступному пості!  
Велике спасибі сервісу Bilet.  
Добавляйтесь до мене в друзі і давайте дружити!

Возможно, вам понравится:

Дайвинг сафари Мальдивы
Дайвинг сафари Мальдивы

Андрій Коробков: Американці сприймають Путіна як анти-Обаму - Правда.Ру
Є маса термінів, які використовуються при описі їх опонентами, є термін, який називається "Ліберали з кровоточить серцем", і вони дуже негативно дивилися на діяльність Путіна і російську політику, практично весь період його президентства.

Захист Селезньова заявила в суді про порушення США міжнародного права - Ріпак
"Stremâs zaderžat Селезньова, влади proignorirovali закон США, kotoroi випадку забороняється postanovlenij Продуктивність areste зарубіжних країн на місці в NO ogovorennyh zakonnyh osnovaniia; proignorirovali право Мальдівські острови, kotoroi захисту predusmatrivaet..

Похожие страницы: