подорож Мальдіви

З висоти пташиного польоту

 

Але в той же час, такого смарагдового моря, белейшего піску, безтурботного плину часу, як в Мальдівах, ви знайдете тільки в лічених місцях нашої Землі-матінки.Люди, відпочилі в Мальдівах, приїжджають додому з радісним виразом обличчя, щасливі і задоволені.Тут частенько проводять шлюбні церемонії знаменитості та й просто - забезпечені люди.

 

Що робити на Мальдівах?

 

Райський сніданок прямо в море!

 

По-перше - це безумовно купання і загоряння на чудесних пляжах з дрібним білим піском.Потягувати під пальмою солодкий кокосовий коктейльчик з льодом - що може бути краще! :)

 

І звичайно, якщо є можливість - займіться снорклингом.Снорклинг на Мальдівах чудовий!

 

Що може бути краще?

 

По-друге, Мальдіви - прекрасне місце, для того, щоб навчитися дайвінгу, благо шкіл тут предостатньо.В принципі, навіть в готелях працюють відмінні тренера, які познайомлять з азами і тонкощами цієї справи.

 

В третьому - звичайно ж рибалка! Про рибіща, спійманих поблизу вулканічних острівців і атолів ходять легенди.Ідеальне місце для тих, кому спінінг - є сенс життя.

 

Мальдіви - популярне місце у молодят

 

В четвертих, Мальдіви відмінне місце для любителів парусного спорту, виндсерферов, каякерів і байдарочників.Практично в будь-якому готелі можна орендувати се пристосування і відправитися "пізнавати" Індійський океан, причому порівняно за невелику ціну або навіть безкоштовно, в деяких готелях.

 

Віза і митниця

 

З візою нічого складного - вона ставиться при прильоті в аеропорту і дається строком на 30 днів.Для громадян Росії, Мальдівська віза безкоштовна. При бажанні, можна продовжити візу і на 3 місяці, але для цього має бути дуже переконливий аргумент.

 

Голова Мальдівські о-ва - Чоловічий Місто (! Аеропорт там буде)

 

Складно буде для тих, хто подорожує без заселення в готель, відповідно і без туроператора.Наприклад, щоб відвідати некурортного острів (а таких у Мальдівах більшість, з 1195 островів, заселено лише 202, а островів-готелів, всього лише 90), потрібен дозвіл Міністерства дозволу атолів, а отримати цей дозвіл, досить таки проблематично.

 

Підводний номері готелю Conrad Мальдіви

 

як Tak Мальдіви Республіки - мусульманська держава, щоб тут vsâčeski presekaetsâ і karaetsâ Panyu Debos, Так Часте ustraivaemye rossijskimi туристами.Це вам не Туреччина! Сюди навіть заборонено ввезення алкоголю і свинини. Порушення карається реальним терміном і величезними штрафами.

 

Також не можна вивозити з Мальдів корали і панцирі черепах, покарання - аж до довічного ув'язнення! І такі випадки, коли виносяться найсуворіші вироки, були в історії!

Возможно, вам понравится:

Нерухомість на Мальдівських
Нерухомість на Мальдівських

Мальдіви замість Бразилії - Gazeta.Ru
Мальдівські о-ви, Франція, Італія, Монако і Тамбовська від Калінінграда - Гравці Російської sbornoj футбол після від'їзду з razehalis Кубка світу у світ.«Газета.Ru» простежила за вибором російських футболістів.

Diggerи метро не ezdyat - Радіо Свобода
Вадим Михайлов: Мій не готовий nazyvat їм: що не було настрою strannyh: Diggers сказати, я не Poedem тут.Щоб не було панічних настроїв. Вони небезпечні для нас, вони відносно небезпечні для людей, але в.... Він буде тихою сапою поглинати грошики і їздити на Мальдіви.

Похожие страницы: