Волочкова Мальдіви Фото

Мальдивы и Волочкова отлично смотрятся вместе! Травневі свята ще не почалися, а багато зірок вже вирушили на відпочинок у теплі краї.Анастасія Волочкова місці з мамою Тамарою Володимирівною та донькою Арішою полетіла на свої улюблені Мальдіви.Балерина постійно відпочиває на одному і тому ж курорті, так що не дивно, що дорогу гостю на цьому острові чекають з розпростертими обіймами.

 

На підтвердження своїх слів Анастасія виклала в Instagram фотографію, де вона зображена лежачою на шикарній ліжка.На краєчку ліжка турботливий персонал готелю виклав із квітів і листя красиву напис: «Welcome back».Але не тільки місцеві жителі були раді побачити прекрасну Настю - балерині здалося, що і морські мешканці вітають її:

 

- Якщо два місяці тому на Мальдівах перший, кого я побачила в море, була акулка, то цього разу мене зустріли дельфіни! Та ще й двоє! Світлий знак, - вважає Волочкова.

 

Анастасія вже встигла здійснити прогулянку по пляжу і, звичайно, сфотографуватися на тлі океану.Ну які ж Мальдіви без знаменитої фотосесії Волочкової?! Правда, на цей раз пустунка залишилася в межах розумного і знялася, закутавшись в парео.Втім, на екзотичному острові артистка пробуде до 10 травня, так що напевно ще встигне порадувати шанувальників цілою серією пляжних знімків.

 

     
Мальдіви і Волочкова відмінно виглядають разом!  
Фото: Instagram

 
 

Возможно, вам понравится:

Золотий квиток на той світ
Золотий квиток на той світ

Подорож в Астану - казкове місто посеред степів (ФОТО) - Trend
Ні Головна Родзинка "Хан Сатир" - морський курорт з теплою водою, тропічні рослини і пісок не privezennym Мальдіви.У будь-який час року тут можна насолодитися відчуттям справжнього пляжу, так як температура завжди підтримується на рівні +35 градусів.

Похожие страницы: