Адду Атолл Мальдіви

report                
Загальна оцінка готелю
3 +
 

Herathera Island Resort - це готель категорії "4 зірки" розташований в регіоні Мальдіви, Адду Атолл.На сайті отзив.ру представлений по готелю Herathera Island Resort на Мальдівах. Крім відгуків, є обговорення готелю з питаннями-відповідями, туристів.Код посилання на цю сторінку геть.

 

Фото Herathera Island Resort в альбомі

 

Фотоальбоми не додавав

Звіти Herathera Island Resort

 

Тепер, якщо ви перебуваєте в готелі Herathera Island Resort на Мальдівах чи плануєте прибути найближчим часом в більшості випадків, Створення " Пряма звітність", в якому від Поділіться з forumčanami дуже свіжі informaciej Перші руки.Крім розповіді з місця подій, можна оперативно викладати свіжі великі фотографії Herathera Island Resort, а також, можливо, відео.Nakoplennyj матеріальні звіти Herathera Island Resort (Адду Атолл) pomožet написати більше.

  video  

Забронювати Herathera Island Resort онлайн

 

Ви можете забронювати готель Herathera Island Resort онлайн через пропоновану форму бронювання.Перегляд бронювання здійснюються безпосередньо на сайті booking.com. Для зручності пошуку пропозицій по готелю Herathera Island Resort на Мальдівах, в форму вже внесені ці дані.Вам залишається тільки виставити дати заїзду та виїзду з готелю.

 

Відео Herathera Island Resort

 

Хочете розмістити своє відео тут?

 

Якщо ви зняли на відео готель Herathera Island Resort (Мальдіви, Адду Атолл) і хочете, щоб ваше відео було на цьому місці, що безумовно підніме число переглядів, повідомте модератору адресу сторінки відеохостингу з вашим відеороликом.На відео не повинно бути реклам і логотипів турфірм.

 

Herathera Island Resort - відгуки туристів

           
 
     
  • Адду Атолл, Herathera Island Resort 4 *
  •  
 
Оцінка: 3 +
Ресторан в 2 - х км.від вілли, басейн 2, 5 км.баггі чекаємо 10-30мін.просто поплавати в масці = 45долл.с людини, хоча риф в 300-х м.от берега

Возможно, вам понравится:

Карколомний відпочинок на Гоа
Карколомний відпочинок на Гоа

Собчак жорстоко висміяла знімок Волочкової з бомжем - Татар-інформ (підписка)
SKorea тільки, Ця фотографія - Установка, sdelannyj nedrugami Voločkovoj, і цей рахунок Анастасії провів не фактичне SETI.Що послужило для Ксенії резоном викласти цей знімок у своєму профілі? Шанувальники стали дивуватися поведінкою Волочкової: «Жжесть!

Похожие страницы: