Мальдіви Відгук

У світ жж я потрапила нещодавно, приблизно рік тому, коли шукала реальні історії про еміграцію Російського людини :) пост за постом, юзер за юзером так і набрався цілий список журналів, який читаю в мобільній RSSке.Поки я ще не перейнялася всіма фичами жж, поповненням списку френдів і активними дебатами в коментах, мені більше до душі читати, спостерігати і споглядати.Останнє і навіяло думка прикрасити свій блог цікавими фотографіями наших подорожей, яких, у зв'язку з прийдешніми життєвими змінами, я сподіваюся, стане набагато більше! ;)  
Перший пост з цієї серії присвячу останньому нашому відпочинку - в країні баунти - Мальдивам. Так як незабаром нам доведеться позбавити бабусь і дідусів радості спілкування з онукою, то ми вирішили їм піднести подарунок у вигляді двотижневої опіки над донькою Алісонькой.Ну а собі надали можливість відіспатися під шум океану, ховаючись від сонечка в тіні пальм.
Час поїздки у нас було строго регламентовано батьківським відпусткою, який випадав на другу половину листопада - час початку високого сезону (з листопада по березень), що обіцяло високі ціни і хорошу погоду.З останнім можна посперечатися, з 11 днів, тільки два дні були без дощу, в інші ж дощик швидко набігав і через хвилин 15 закінчувався, за винятком одного майже штормового вечора.Але начитавшись, про високу активність сонця навіть у хмарну погоду, була рада, що свою білу шкіру не доведеться мучити на осонні.З іншого ж боку, не бачу сенсу платити за путівку в 1, 5 рази дорожче тільки через назву місяця в календарі! Наші друзі їздили в травні і погода була набагато спокійніше. Ну це так - для довідки ;)  
Через високого сезону у нас виникли труднощі з вибором готелю.За місяць до туру багато з них вже були викуплені! А так як ми до цього питання підходили з усією прискіпливістю, то аби який готель нас не влаштовував.В основному орієнтувалися на відгуки і рейтинги с і російського аналога www.. Після трьох непідтверджених готелів, нам нарешті таки пощастило! У райському місці ми жили в Ваду! :)  
! Звичайно і тут зірке око критика помітив би деякі недоліки, але за свої гроші ми готелю...

 

Мальдівський сніданок з чотирма видами каррі і рисом на кокосовому молоці - нямка!  
Ігл рей - розмах крил досягає 2, 5 метрів, були частими гостями нашого рифа і частіше вони припливають сімейством з 3, 4 особин! Дуже вражають!  
милі звірятка - сусіди, мешкали на іншій стороні острова щодо пляжу  

Возможно, вам понравится:

Дайвинг сафари Мальдивы
Дайвинг сафари Мальдивы

Дайджест російських ЗМІ - 11 липня - РІА Новини
З таким твердженням виступив президент Мальдівської Республіки Абдула Ямін Абдул Гаюм."Іноземні правоохоронці не можуть заарештовувати і відвозити людей з Мальдів, - привели його слова місцеві ЗМІ.- Затримання було проведене згідно законним процедурам за запитом зі...

Похожие страницы: