Весільне Подорож на Мальдіви

Весільна подорож на
5 КРАЩИХ КРАЇН ДЛЯ РОМАНТИЧНОГО ПОДОРОЖІ  
МАЛЬДІВИ  
Пальми, білосніжний пісок і блакитні лагуни. Мальдівські острови вважаються одним з кращих напрямків для екзотичного відпочинку і, мабуть, є найбажанішим місцем для проведення медового місяця.
Віза: не потрібна  
ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА  
Фантастична за своєю красою природа Домінікани приваблює туристів з усього світу - візитною карткою держави є найчистіший океан, білосніжні пляжі і дивовижний світ флори.
Віза: не потрібна  
КІПР  
Розташований в Середземному морі Кіпр ось вже не перший рік користується все більшою популярністю у закоханих пар, не дарма саме цей острів стародавні греки вважали місцем народження богині любові - Афродіти.
Віза: для подорожі на Кіпр громадянам Росії необхідно отримати безкоштовну про-візу, яка робиться протягом одного-трьох днів.
ГРЕЦІЯ  
Держава славиться комфортним кліматом, своєю кухнею, гостинністю і, звичайно ж, відразу трьома морями - Середземним, Іонічним і Егейським.
Греки дуже трепетно ​​ставляться до весіль - роблять молодятам подарунки, прикрашають готельні номери і пригощають солодощами та фруктами.
Віза: для подорожі до Греції громадянам Росії необхідно оформити шенгенську візу.
КУБА  
Якщо як місце, де пройде ваше весільну подорож, ви виберете Кубу, незабутній відпочинок вам забезпечений.Небувалої краси Карибське море, теплий білий пісок, найчистіше повітря і екзотична природа створюють ту саму романтичну атмосферу, за яку молоді люди і люблять острів Свободи.
Віза: не потрібна

Возможно, вам понравится:

Золотий квиток на той світ
Золотий квиток на той світ

Подорож в Астану - казкове місто посеред степів (ФОТО) - Trend
Ні Головна Родзинка "Хан Сатир" - морський курорт з теплою водою, тропічні рослини і пісок не privezennym Мальдіви.У будь-який час року тут можна насолодитися відчуттям справжнього пляжу, так як температура завжди підтримується на рівні +35 градусів.

Похожие страницы: