Алкоголізм та його лікування

Алкоголізм - одна з найактуальніших проблем для багатьох сімей і для всього суспільства. Наркологічкскій Центр «Альтара» простягає руку допомоги тим, хто готовий зібрати всю свою силу в кулак і протистояти хворобі з нашою допомогою!Незважаючи на існування багатьох видів методики щодо позбавлення від цієї недуги, багато і тих, хто так і не зміг побороти свою залежність. Адже вся справа в тому, що в багатьох місцях використовують застарілі методи лікування. Ідуть лише наслідки хвороби, але не її основні причини!

Лечение больного Алкоголизмом - профессионально, качественно, недорого.

Для того, щоб ефективно позбутися від алкоголізму потрібен комплексний, а так само індивідуальний підхід до проблеми. Всім відомо, що у всіх хворих своя причина алкозалежності, і в більшості випадків вона криється в психосоматичних, психологічних порушеннях. Правильна діагностика є першим етапом на шляху до зцілення. Це головна умова одужання. Ми використовуємо «метод 12 кроків», який пройшов перевірку в багатьох кращих клініках світу. Результативність зазначеного методу була доведена на практиці, тому метод ліг в основу діяльності нашого реабілітаційного центру.лікувати алкоголізмМетоди лікування алкоголізмуЛікування алкоголізму підрозділяється на 3 підгрупи.
Забороненим методом вважається кодування, тобто, введення антагоніста алкоголю (еспераль, торпедо).До медикаментозним методам відноситься прийом різних психотропних препаратів, які повинні підбиратися індивідуально.До психотерапевтичних методів можемо віднести спеціальні психотерапевтичні методики: індивідуальні та групові.Лікуванням алкоголізму в «Альтаре» використовуються психотерапевтичні методики, інші методи можна застосовувати за індивідуальними показаннями і тільки в якості додаткових коштів.Лікування алкоголізму методом 12 кроківДана програма розроблена для лікування від алкозалежності і повної реабілітації пацієнта. У нашому Центрі вона реалізується поступово. У процесі використання програми «12 кроків», пацієнти вчаться:
Визнавати помилковість минулих дій.Контролювати свою поведінку.Усвідомлювати величезну тяжкість наслідків алкоголізму.Позбавлятися від своїх слабкостей.Справлятися зі стресом.Знайти сили для кардинальної зміни свого життя.З підопічними працюють психологи і педагоги. Деякі волонтери, які допомагають пацієнтам самі були колись алкоголіками, але впоралися з проблемою. Наочний приклад-це відмінна мотивація для пацієнтів.З чого почати лікування алкогольної залежності?
Головною проблемою алкоголіка є труднощі прийняття своєї залежності і зважитися на лікування. Щоб полегшити цю ситуацію, почніть шлях до зцілення з консультації фахівця. Якщо необхідно, можете запросити нарколога на будинок і провести мотивацію на лікування.Важливий етап - виведення з запою, а потім медикаментозна детоксикація, яку проводять в умовах стаціонару.Після стаціонарного лікування і діагностики починається реабілітація, яка повинна проходити ізольовано від звичного оточення.Після завершення лікування Центр надає постреабілітаціонной підтримку.

Похожие страницы: