Декупаж знову в моді

Творчість не знає кордонів. З простої речі за допомогою декупажу умільці створюють ексклюзивні вироби. Навіть звичайні коробки і пляшки перетворюються в оригінальні сувеніри.

Інтернет-магазини пропонують купити матеріали декупажу: фарби, лаки, клей, заготовки з дерева, трафарети, фурнітуру, - а також інструменти і аксесуари.
Різноманітність продукції зробить улюблене заняття ще більш захоплюючий, а предмети, зроблені своїми руками, принесуть радість вам і вашим близьким.
Товар затребуваний серед новачків, т. К. В наявності є декупаж-матеріали та інструменти для початківців майстрів.

Декупаж – уникальный метод декорирования, который позволяет почувствовать себя художником даже домохозяйке. Поэтому магазин декупажа предлагает широкий ассортимент товаров для декупажа и материалов для других техник декорирования -мозаики, лепки, витража, золочения, скрапбукинга и многого другого.

Декупаж є однією із старовинних різновидів прикладної творчості, а багато експертів навіть виділяють дану техніку в окремий напрям мистецтва. Техніка є вирізання зображень, орнаментів і іншої графіки з подальшим наклеюванням на різні поверхні. На завершальному етапі поверхню покривають лаком для захисту готового виробу від зовнішніх впливів.

Спочатку аплікації використовувалися для декорування предметів меблів.
В кінці 19 століття вже можна було купити матеріали декупаж в магазинах.
Декупаж був хобі всіх верств населення, включаючи членів королівських прізвищ.

Декупаж знову в моді! Кожна епоха вносить корективи, з'являються нові технології виробництва, тому купити недорого усі товари для декупажу  можна в такому розмаїтті, яке не могли б уявити майстри минулого. Як об'єкти для декупіровання в наші дні використовуються не тільки предмети меблів, але практично всі, на що вийде наклеїти картинку або об'ємні елементи:

шкатулки;
ємності;
садовий інвентар;
тканини;
свічки;
ялинкові прикраси;
годинник;
рамки;
посуд.

Щоб змінити зовнішній вигляд поверхні, застосовують золочення, брашіровання, шебби і інші способи. Стилі - найрізноманітніші: авторське виконання, етно, прованс, мілітарі і т. д.

Похожие страницы: