Дитячі коляски

Коли дитина з'являється на світ, батьки стають перед необхідністю покупки предметів з самого першого в житті малюка списку. У ньому зазвичай на першому або на другому місці виявляється дитяча коляска - без транспортного засобу крихітці не обійтися.

На сьогоднішній день виробники пропонують величезну кількість різноманітних моделей колясок для новонароджених, як правило, ці коляски призначені для дітей від народження до 15-20 кг.

Останнім часом все більшу популярність набуває продаж дитячих колясок через інтернет, це економить не тільки час, але і кошти. Тому в інтернет магазині дитячих товарів "Котигорошко" дитяча коляска коштує недорого, а вибір різноманітний.

Для правильного формування постави перші 4-6 місяців малюк повинен лежати на рівній жорсткій поверхні без перегинів. Тепер розглянемо кілька варіантів колясок:

1) Трансформери - це коляски в які вставляється сумка для перенесення дитини, має рівне жорстке дно, після того як дитина починає сідати коляска трансформується - піднімається спинка і опускається підніжка, перекидається ручка для того щоб дитина могла вивчати навколишній світ.

2) Модульні коляски - 2 в 1 і 3 в 1 з жорстким протиударним коробом для дитини, який використовується до 6 - 8 місяців і прогулянковим блоком від 6 міс. до 3 років, який встановлюється на раму, як обличчям до мами, так і обличчям до дороги, в якому дитина може комфортно спати з опущеною спинкою, і сидіти, так як спинка регулюється в декількох положеннях. Крім того автолюльку від народження до 10 кг, яка входить в комплект коляски (3 в 1), можна встановити на шасі коляски, для цього є спеціальні перехідники.

Коляски випускають як з класичною рамою так і з поворотними колесами, ваш вибір рами може залежати від якості доріг за якими ви будете гуляти з коляскою, так само коляски розрізняються способами складання і вагою. Правильний вибір коляски забезпечить вам і вашому малюкові безпеку, комфорт і радість від щоденних прогулянок не один рік.

Похожие страницы: