Гостьова віза в США

Багато іноземців бажає відвідати Америку. Тут відмінний рівень життя, гарні мегаполіси, чудова природа. Для цього необхідна віза для розважальних і ділових цілей в США.

Процедура отримання візи тривала і економічно витратна. Такий документ може бути оформлений тільки за запрошенням листа. Його можуть переслати близькі родичі або ділові партнери заявника. У будь-якому випадку поїздка буде оформлена як туристична. Щоб взяти участь в конференціях або інших заходах міжнародного характеру, знадобиться те ж саме.

В наше время поездка в Соединенные Штаты, впрочем, как и в большинство других стран, начинается с оформления специального разрешения на въезд. Поэтому, если необходима виза США, компания Сильвер Лайнс готова оказать помощь в вопросах по ее оформлению.

Документи для візи в США на запрошення:

закордонний паспорт;
довідка з місця роботи із зазначенням зарплати;
свідоцтво про одруження;
свідоцтво про народження дитини, що залишається на батьківщині;
підтвердження фінансової стабільності випискою з банківського рахунку.

Більше шансів буде у тих росіян, білорусів, українців, близькі родичі яких прислали їм запрошення в письмовому вигляді, нотаріальне завірення не потрібно. Краще, якщо вони мають тут постійну резиденцію або цивільний американський статус. Запити від друзів, нареченої або далеких родичів не є підставою для еміграції.

В Америці дуже цінуються родинні зв'язки, нація з повагою ставиться до сімейних цінностей. Тому слід надати фотографії заявника з сім'єю. Чим більше таких доказів, тим більше шансів одержати дозвіл на в'їзд. Для громадян України, Росії, Білорусі важливо знати англійську на достатньому рівні.

Запрошення пишеться в зручній формі, ніяких офіційних штампів не потрібно. Його можна переслати поштовою посилкою, факсом або відправити лист по e-mail. Запрошувальна від імені організації повинна обов'язково мати штамп фірми.

Похожие страницы: