Гума для вантажівок

Гума для вантажних автомобілів якісно відрізняється від гуми для легкових. Тому, до її вибору професійні водії ставляться з усією ретельністю.

Гума для вантажівок повинна бути міцною і гарантувати якісне і надійне зчеплення з дорогою, незалежно від погодних умов і дорожнього покриття. Шини для вантажних автомобілів повинні надійно захищати в далеких поїздках і забезпечувати комфорт в дорозі. Крім того, не варто забувати і про керованість автомобілем. Якість гуми, висота протектора і правильний вибір моделі гарантує вам комфортну подорож на далекі відстані.

В наше время благодаря своей надежности, безопасности и доступным ценам грузовые шины 9.00R20 КАМА, уже более 30 лет пользуются доверием у водителей и с каждым днем становятся все более востребованными.

Від того, як Ви поставитеся до процесу вибору вантажних шин необхідної для своєї машини, багато в чому залежать і ходові якості і безпека - Ваша і вантажу, що перевозиться. При правильному виборі можна істотно зменшити гальмівний шлях автомобіля. Тому важливо, щоб в магазині був представлений максимально широкий ряд товарів, що дозволяє не переплачувати за характеристики. Ознайомившись з товарною різноманітністю, Ви зможете купити підходящі вантажні шини для вантажівок.

Перше, про що необхідно подумати, якщо Вам належить купити вантажні шини - матеріали, використовувані при виготовленні (склад) і малюнок протектора. Краще довіритися відомому виробнику, який має власні технології і широку лінійку модельного ряду коліс різного призначення.

За типом металлокорда шини для вантажівок підрозділяються на наступні моделі:

Радіальні. Коефіцієнт жорсткості в них вище. Такі колеса будуть служити довше, знос буде зовсім непомітним. Ще один приємний бонус - позитивний вплив на витрату палива. Це забезпечується за рахунок зменшеного показника опору дорожнього полотна;
Діагональні шини для вантажівок. Відрізняються більш складною геометрією розташування нитки.

Крім того, сучасна гума може бути класичною - камерною, або безкамерною. В останньому випадку повітря закачується в покришку.
При підборі цієї важливої деталі для Вашої машини, запам'ятайте одну просту істину: для коліс однієї осі бажано вибирати однакові моделі або вироби максимально схожих параметрів і конфігурації. Багато виробників випускають колеса, призначені для експлуатації на різних осях, і універсальні моделі.

Похожие страницы: