Красиві сорти ірисів для вашого садуПредставляємо Вашій увазі одні з найулюбленіших квітів більшості садівників - ніжні і барвисті іриси. Настільки широким асортиментом найрізноманітніших відтінків і при цьому досить великим, дивно оформленим бутоном можуть похвалитися далеко не всі декоративні рослини.

Іриси сортові - красиві, але дуже невибагливі рослини. Замовити іриси для свого саду або квітника без проблем може і новачок в питаннях вирощування квітів. Навіть при наявності малої кількості досвіду в цій справі, оформити і виростити гарний квітник буде легко.

Незважаючи на красу, вартість ірисів невисока. Це і пояснює настільки широку поширеність квітки: він зустрічається практично в кожному саду любителів декоративних рослин. Причому ірис садовий виглядає привабливо з ранньої весни і до пізньої осені, а не тільки в період свого цвітіння. Шаблевидні зелене листя виглядають дуже красиво самі по собі, ну а літні квіти, звичайно ж, просто не можуть залишити байдужим жодного цінителя прекрасного. Причому сам бутон, незважаючи на дивовижну ніжність і витонченість, не в'яне дуже довго.

Вы можете купить ирисы бородатые в украине по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Всі сорти ірисів бородатих відрізняються квіткою дивної форми. Поверхня пелюсток володіє особливою структурою, завдяки якій, як при природному, так і штучному освітленні, квітка має таємничий блиск.

Улюблений для всіх з античних часів

Красою ірису люди захоплюються вже не одне тисячоліття. Найперші згадки датуються другим тисячоліттям до нашої ери! Свою назву це квітка отримав від імені богині Іриди, яка доносила до людей волю вищих богів. У перекладі на нашу мову ірис - «веселка». І таку назву квітка отримав абсолютно не дарма. За своєю красою і багатством відтінків його можна заслужено порівнювати з цим чудовим природним явищем.

Сьогодні іриси улюблені садівниками в усьому світі. Активно виводяться нові види квітів, завдяки чому кількість сортів, що відрізняються забарвленням і формою бутона, налічує вже понад 35 тисяч найменувань. В такому широкому асортименті кожен зможе знайти для себе свій ідеальний ірис, а також зможе скласти з декоративних рослин саму дивовижну композицію.

Крім зовнішнього вигляду, різні сорти ірисів відрізняються між собою і періодом цвітіння. Замовте іриси оптом, вибравши квітучі в різний час сорти, і Ваш сад буде залишатися в кольорах максимально довго: з кінця травня до другої половини червня.

Купити іриси бородаті можна спеціально для того, щоб заповнити паузу між літніми і ранніми весняними квітами. Вартість ірисів невисока, так що для засажіванія навіть великих за площею ділянок не потрібно виділення великого бюджету.

Похожие страницы: