Криптовалюта - електронна валюта.

Криптовалюта, або bitcoin, - електронна валюта. Думка економістів на цю цифрову валюту не однозначне. Одні кажуть, це bitcoin - це унікальний децентралізований феномен, властивості якого стануть відмінним інструментів в економіці. Інші ж застерігають: випуск валюти не можна ніяким чином відстежити, не піддається він і контролю, що може привести до небезпечної фінансовій піраміді в глобальних масштабах

  • Вы можете выгодно и прибыльно инвестировать в how to invest in cryptocurrency для дополнительного и основного заработка без проблем, на самых выгодных условиях.

Існує ряд особливостей, які характеризують як позитивні, так і негативні сторони використання криптовалюта:

Транскордонні перекази практично неможливо контролювати: випуск bitcoin, всі транзакції в цій валюті різними біржами - всі операції банками Росії та іноземними банками не можуть в повній мірі контролюватися і відслідковуватися.

Анонімність. Проведення операцій «в тіні» для платників податків дозволить уникнути додаткових витрат на оплату податків. Але це з одного боку, з іншого можна втратити все накопичення при банкрутстві біржі, або найменшої хакерській атаці. Для держави це властивість характеризує bitcoin як перешкода повноцінного регулювання економіки.

Центрального регулятора і емітента як такого немає. Це не дає приводу довіряти цій валюті: в разі «форс мажору» звертатися за регулюванням ситуації просто немає до кого.

Однією з характерних рис криптовалюта є той факт, що в її вартість закладено тільки необхідні обчислювальні потужності, які в свою чергу і створюють саму bitcoin-валюту. Це означає - забезпеченості як такої немає.

Існує число грошей (21 млн штук) на кінець емісійного періоду (2140 рік) bitcoin.

Криптовалюта повністю захищена від інфляції. На питання «чому?» Відповідь така: bitcoin - по своїй споконвічній суті дефляційна валюта з обмеженою емісій. А це означає, що вона буде тільки рости в ціні, що призводить у збільшенні згодом спекулятивного прибутку, а як наслідок - захист від інфляції.

Курс криптовалюта нестабільний. І стабільність для bitcoin не відображатиме її сутність. Курс може змінюватися як від глобальних чинників, наприклад, заяви керівництва різних країн або угруповань країн, так і локальних, наприклад, банкрутства бірж, які спекулюють криптовалюта.

Відсутність безпеки. Так, bitcoin - «публічна» валюта відносно проведених транзакцій. Але це не забезпечує безпеку самої валюти, її збереження. Небезпека втрати всіх накопичень не тільки на рівні локальному, т. Е. Окремо взятому користувача, але і на глобальному рівні (державному).

Транзакції не потребують будь-яких комісій, а це втрати для банків і фінансової системи в цілому. Переваги, безумовно, є, але ось про якість цих достоїнств bitcoin можна посперечатися.

Похожие страницы: