Монолітні фундаменти

Монолітні фундаменти будуються не так часто, як стрічкові, що, до речі кажучи, зовсім не дивно, адже будівництво такої залізобетонної конструкції обходиться, м'яко скажемо, не дешево. Як правило, ці фундаменти закладаються в тих випадках, коли йдеться про дуже слабкі грунти або про місця, де ґрунти так кажуть "різношерстні".

Плита не потріскається, якщо, в якомусь місці просяде грунт. Ну а взагалі, ці фундаменти відрізняються високою надійністю.

Сегодня многие слышали о том, что удачная посадочная или целевая страница способна повысить эффективность любой рекламной кампании и поднять продажи в несколько раз. Заказывая landing page цена, можно получить по-настоящему мощный продающий сайт для вашего бизнеса в интернете.

Що на початковому етапі

Перша справа, як і у випадку з будь-яким будівництвом - треба все добре обміркувати. Завдання полягає в складанні хоча б найпростішого плана будівництва. Вам треба вирішити, де буде стояти будова, а також визначитися з її габаритами, а значить і з розмірами фундаменту. Раджу залучити для цього професіоналів. Побудувати монолітний фундамент непросто, по крайній мірі, точно складніше, ніж стрічковий.

Само собою, матеріалів знадобиться багато. Це цемент, гравій та пісок. Також потрібно буде приготувати багато арматури. І ще, без бетономішалки в даному випадку вам не обійтися.

На початковому етапі вам треба викопати неглибоку траншею.

Пам'ятайте, що в глибину треба буде включити, в тому числі і той простір, який буде засипано піском. Справа в тому, що спочатку по завершенню риття котловану вам треба буде організувати пісочну подушку. Вона потрібна для дренажу.

Викопавши траншею. Як ми і сказали раніше, вам потрібно облаштувати шар піску. Зауважимо, його треба в будь-якому випадку утрамбувати. Як трамбування можна використовувати все, що завгодно, починаючи з віброплити і закінчуючи блоком.

Після треба зайнятися облаштуванням арматури. В даному випадку вам треба буде сформувати сітку. До речі кажучи, можна придбати вже готову арматурну сітку, так буде швидше і простіше.

Потім можна починати будівництво опалубки, для чого знадобиться дошка та бруски. Можна використовувати неякісну деревину, а також обрізки.

Ну а потім можна приступати до заливання бетону. Завдання не відрізняється складністю. Вам треба залити фундамент бетонної маси. Бетон найкраще заздалегідь замовити, місити його самостійно довго і важко.

Похожие страницы: