Натяжні стелі: класифікація та типиЗатишний інтер'єр вашого будинку був би неможливим без красивої і цікавою обробки поверхні. Натяжні стелі, які використовуються для неї, ідеально підходять практично для все приміщень. Іноді їх можна застосовувати навіть на лоджії або терасі. Компанія «Ленінградські Вікна і Стелі» пропонує поглянути на інтер'єр приміщення по-новому. Для цього достатньо розглянути сучасний асортимент полотен, вироблених за найкращою і безпечної технології.

Глянцеві натяжні стелі

Ті, хто вже встиг замовити установку і виробництво натяжної стелі у нас, можуть оцінити його наступні переваги:

великий вибір дизайну;
міцність;
довговічність;
стійкість до перепадів вологості;
відсутність біологічного впливу;
стійкість до перепадів температур;
захист від затоплень сусідами;
можливість великого вибору освітлення.

Незабываемая свадьба Харьков по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Додавши до цих переваг професійні послуги монтажу, ви отримуєте оптимальний варіант обробки всіх приміщень квартири.

Наша компанія пропонує практично всі існуючі сьогодні види натяжних стель для дому та офісу. У нас великий досвід роботи в даній сфері, ми постійно стежимо за тенденціями і новинками в ній. Саме тому наші полотна завжди користуються популярністю і радують покупців протягом багатьох років після установки.
Дизайн і якість у всьому своєму розмаїтті

Кольоровий стелю з полотна

Існує маса класифікацій полотен. Мабуть, почати варто з різновиду матеріалу для них. Існує дві його основні категорії: сатиновий і ПВХ. ПВХ (полімерні полотна) більш поширені, так як вони відмінно тягнуться, підлаштовуються практично під будь-які форми приміщення. Вони також мають велику різноманітність дизайну, ідей оформлення. Останні серії відрізняються особливим контролем екологічності, який гарантує безпеку матеріалу для навколишнього середовища і, що найголовніше, здоров'я проживаючих всередині будинку людей.

Похожие страницы: