Навіщо чистити килимові покриття?

Чистота в домі починається з підлоги: як не прибирай «верхні яруси» кімнати, пил швидко повернеться, якщо внизу брудно. Зате прибрані покриття для підлоги відразу створюють відчуття порядку. А як приємно пройтися босими ногами по пухнастому килиму або бездоганно чистому ковроліну! Але самостійно підтримувати їх в чистоті непросто. Тільки професійна хімчистка килимів поверне їм початковий колір, усуне плями і підніме ворс.
Навіщо чистити килимові покриття з «хімією»?

Навіть якщо Ви вбережете килими і ковролін від плям, вони з часом все одно вимагатимуть хімчистки. Тут є кілька причин:

У тканину килимів набивається пил. Там активно розвиваються пилові кліщі, здатні викликати сильні алергії. Побутовий пилосос з таким «багатством» не впорається.
По килиму ходять люди, що призводить до утворення катишків і галявини. Якщо періодично не повертати матеріалу первозданну фактуру, то він її безповоротно втратить. Виглядає це некрасиво, та й стоптаний ворс НЕ дарує комфорту.
Пісок і дрібне сміття, набилися в килимове покриття, призводять до його зносу (волокна тканини просто перетираються). Це різко скорочує термін служби ковроліну або доріжки.

Оптимальна частота хімчистки килимів

Щоб зберегти початковий вигляд і фактуру килимових покриттів, їх слід чистити регулярно. Одноразова професійна чистка подарує килиму чистоту, але не сильно продовжить термін його служби. Рекомендована періодичність хімчистки залежить від місця експлуатації покриття:

Профессиональная чистка ковров с доставкой в астане, цены на услуги Вас приятно удивят.


Домашні килими чистять раз на півроку, а якщо в будинку є тварини, то раз в три-чотири місяці.
Килимові покриття клієнтських офісів глибоко очищають двічі на місяць, а в міжсезоння і сльота - щотижня.
В кабінетах, суміжних з виробничими приміщеннями, хімчистку килимів проводять щотижня.

Також відразу звертайтеся до професіоналів, якщо на покритті з'явилася пляма. Чим свіже забруднення, тим більше шансів від нього позбутися.
Чого не слід робити з брудним килимом?

Наші люди вміють обходитися без фахівців в різних ситуаціях. Але самостійна чистка килимів - невдале рішення. Річ можна зіпсувати назавжди. Особливо небезпечно:

Чистити килим, не знаючи, з чого він зроблений. Кожна суміш волокон вимагає свого підходу!
Видаляти плями побутовою хімією. Бруд з килимів краще прибирати відразу. Але складне пляма «підручними засобами» можна закріпити так, що ніхто не відчистить.
Здавати килими в автомийку. Це не хімчистка, і мийники - зовсім інші фахівці! Місця для правильного сушіння килимів там немає, а обладнання створює надмірний тиск, шкідливу тканину.
Відкладати чистку. Застарілі забруднення завжди важче видалити.
Зберігати брудні килимові вироби (моль їх особливо любить).

Якісна чистка килима - завдання для професіоналів

Ринок переповнений побутовою хімією. Здається, досить купити рідину для чищення килимів і попрацювати руками. Але практика показує наступне:

Якісно почистити килим або ковролін можна тільки за допомогою професійних засобів і обладнання. Вони дорого коштують і в звичайних магазинах не продаються.
Щоб безпечно застосовувати складну техніку і серйозну «хімію», потрібні знання і досвід. Тільки професіонали можуть повністю видалити всі плями, не зіпсувавши сам килим. Сучасні килимові покриття виробляють з декількох десятків різних матеріалів, і кожен з них має свої вимоги до чищення. Про різноманітність забруднень навіть говорити нічого.

Хімчистка килимів: кращі технології

Килимові покриття обробляють не тільки в цехах. Нові технології дозволяють зробити хімчистку килима прямо на місці. При цьому текстиль знаходить ідеальну чистоту, а підлога залишається неушкодженим.

Хімчистка килимів здійснюється декількома способами:

Паровий. Спеціальний прилад генерує з миючого розчину пар, який чистить покриття.
Суха хімчистка. Порошок розсипають по поверхні килимів. Він видаляє забруднення.
Пінний. За ворсу розподіляють піну, «витягає» бруд.
Екстракторного. Потужне обладнання вводить очищуючий розчин глибоко в тканину килима. Потім прилад створює вакуум, втягуючи рідину назад. Така хімчистка найпрогресивніша - вона зберігає структуру килима і безслідно видаляє хімікати.

Переваги професійного чищення в Clean-Mont

Нам варто довірити хімчистку килима, адже ми:

Маємо потужне обладнання і цілий арсенал засобів для чищення.
Індивідуально підбираємо спосіб хімчистки килима (частіше використовуємо пінний і екстракторного методи).
Наводимо в порядок навіть дуже «примхливі» або брудні покриття. Видаляємо з килимів пил, бруд, в'їдаються плями. Результат гарантований!
Працюємо з будь-якими розмірами. Швидко і якісно почистимо один килим або сотні метрів ковроліну.
Пропонуємо вигідні ціни на чистку килимів (дешевше, ніж інші компанії міста, що надають послуги такого рівня).

Похожие страницы: