Обмін електронних грошей повинен бути вигідним і безпечним

З активним розвитком інтернет-бізнесу з'явилася така потреба як обмін валюти різних платіжних систем. Часто покупцям в інтернет-магазинах, приватним продавцям або фрілансерам для здійснення угоди потрібно перевести гроші з однієї системи в іншу. Така ситуація може запросто виникнути в тому випадку, якщо у користувача є достатня кількість Яндекс Грошей, а платежі приймаються тільки в WebMoney, або ж потрібно терміново обміняти рублі (wmr) на долари (wmz).

У наш час, вже немає такої людини, у якої ще немає електронного гаманця, і яка не користується послугами онлайн-обмінників. Тому обменник денег онлайн - це інструмент нового покоління, яким велика кількість людей користується щодня.

В інтернеті сьогодні для цих цілей створюються численні сайти обмінники, на яких користувачеві пропонуються найбільш вигідні варіанти обміну з мінімальними витратами, покупки по найбільш вигідними курсами, переказу коштів з одного гаманця WebMoney на інший, сайти, де можна легко вивести Яндекс Гроші, RBKMoney. Такі сайти за певний відсоток від суми здійснять переклад або обмін коштів. Однак не всі з них є благонадійними і користуються доброю репутацією, мають високий рівень BL, який присвоюється системою WebMoney надійним обмінним пунктам. Для того щоб не витратити даремно свої гроші, віддавши їх шахраям і не отримавши взамін нічого, варто використовувати тільки популярні і перевірені сервіси, не гнатися за мінімальною комісією і надмірно вигідними пропозиціями обмінних пунктів, які готові працювати навіть собі в збиток. Потрібно у всьому знаходити "золоту середину".

Для того щоб обміняти електронні гроші, багато сайтів пропонують два варіанти - економічний і моментальний. Перший спосіб краще для тих, хто хоче заощадити частину коштів, отримавши знижку, проте в цьому випадку доведеться чекати завершення операції з переказу коштів протягом 24-х годин. Другий спосіб дозволяє без зволікання обміняти електронні гроші, вся процедура може зайняти кілька хвилин.

Одним з недоліків сайтів-обмінників можна назвати також і те, що багато хто з них мають мінімальну встановлену комісію за виведення коштів і мінімальну суму, що буває деколи дуже невигідно при перекладі і виведення невеликих сум.

Найбільш ризикованим способом обміну є приватний, який здійснюється за рахунок посередників-міняв, які переводять свої кошти на ваш рахунок в банку або на банківську карту, натомість ви здійснюєте перерахування еквівалентної кількості електронних грошей на їх гаманець WebMoney.

Похожие страницы: