Один день у Києві

Як бути, якщо ви вибралися до Києва всього лише на день? Що подивитися в Києві за такий короткий проміжок часу, щоб він по-справжньому запам'ятався і сподобався?

Київ - місто з гордою і довгою історією, безліччю пам'яток, неповторним виглядом і приголомшливим колоритом. Тут безліч незвичайних місць, оригінальних будівель і унікальних арт-об'єктів. А ще афіша Києва рясніє цікавими заходами, здатними задовольнити будь-які естетичні та фінансові запити. Так що кожен турист без зусиль знайде, де відпочити в Києві, отримавши при цьому максимальну кількість вражень і надовго зарядити позитивними емоціями.

Звичайно, Київ заслуговує того, щоб пізнавати межі його минулого і сьогодення довго і грунтовно. Тиждень мінімум. Але як бути, якщо ви вибралися сюди всього лише на день? Що подивитися в Києві за такий короткий проміжок часу, щоб він по-справжньому запам'ятався і сподобався?

Киев – шикарный и огромный город. И отправляясь туда по делам, хочется увидеть как можно больше.Можно заказать экскурсию, но есть еще один вариант и это Карта Киев, с помощью которой можно самому посмотреть город, получить массу позитивных впечатлений и прочувствовать энергетику Киева.

Розмірковуючи про те, куди піти в Києві, досвідчені мандрівники рекомендують почати прогулянку зі станції метро «Золоті ворота». Там знаходиться однойменна пам'ятка, завдяки якій можна скласти уявлення про кріпаків по стінах стародавнього Києва. Сфотографувавшись на фоні легендарної споруди, вирушайте по Софіївській площі до Андріївського узвозу - однієї з найзнаменитіших українських вулиць. Тут можна оглянути Андріївську церкву і будинок-музей Булгакова, купити вподобані сувеніри та навіть застати яку-небудь вуличну виставу. Також не забудьте зазирнути в одну з місцевих галерей або художніх майстерень.

Не менш захоплюючим буде похід в сторону знаменитого Майдану Незалежності і такого ж знаменитого Хрещатика. Не пропустіть можливість помилуватися архітектурою, перейнятися духом Києва і заодно перекусити в кафе, яких чимало поблизу. Підкріпившись, зверніть увагу, наприклад, на вельми цікавий Музей води.

Ви запитаєте, де відпочити в Києві, оббігавши таку велику кількість знакових місць? У цьому вам допоможе затишний Михайлівський парк, який отримав своє ім'я від розташованого поруч величного собору. Звідси, до речі, варто прокотитися на фунікулері до річкового вокзалу. Якщо погода дозволить, зробите міні-подорож по Дніпру на катері.

Якщо ви збираєтеся заїхати в місто каштанів на один день, не зайвим буде вивчити афішу Києва - можливо, ви захочете знайти момент для відвідування цікавого майстер-класу, виставки і тому подібного заходу, запланованого на цей день. Загалом, пекуче питання, куди піти в Києві, вирішується просто і захоплююче - було б бажання!

Похожие страницы: