Особливості стилю лофт

Стиль лофт прийшов до нас з робочого району Манхеттена. Даний стиль характеризується величезними просторами, де практично виключені будь-які перегородки. Тут більше проглядається зонування однієї великої кімнати. Так, в одній кімнаті може бути кухня, вітальня, місце для відпочинку, єдині ізольовані приміщення, так це санвузол, ну це природно.
Сегодня - уют, комфорт, удобство являются самыми главными складовыми в жизни каждого человека. Именно Икеа интернет магазин http://www.ikeaukraine.com.ua/ поможет сделать жилье или офис по-настоящему уютным, максимально комфортным и ослепительно чистым.

Таким чином, стиль лофт передбачає не розподіл кімнат, а зонування площі. Звичайно, зовсім без перегородок не можна, тому в цьому стилі використовуються ширми, шафи, перегородки зі скла. Наприклад, вітальня в стилі лофт виглядає так: величезна кімната, широкі віконні прорізи і високі стелі. Примітно, що стельову поверхню створюють на подобі складського приміщення. Як обробні матеріали тут застосовуються цегла, груба штукатурка або шпалери, але ті, що імітують натуральні матеріали.

Поверхня підлоги в цьому стилі страждає, так би мовити, найменше, для неї використовується традиційний ламінат та дерево, хоча це можуть бути і бетонні плити.

Що стосується меблів, то перевага тут віддається великому розкішному дивану, який доповнюють крісла, креативний журнальний столик, неабияка тумба і книжкова шафа. Загалом, даний стиль дотримується мінімальної кількості меблевих предметів.

Стиль лофт підійде для тих, хто любить природність, свободу і не сприймає скупчення меблів і достаток аксесуарів.

Похожие страницы: