Переваги тонування скла автомобіля

Тонування скла автомобіля - це один з найпростіших і доступних способів тюнінгу. Тоновані скла роблять автомобіль презентабельним, підкреслюють його індивідуальність і привабливий зовнішній вигляд. Крім естетичного вигляду, тоновані скла виконують ще й суто практичні завдання. Тонування скла надійно вкриває від цікавих очей вміст салону автомобіля. Неможливо розглядати речі, які знаходяться всередині. Це створює своєрідну перепону для автомобільних злодіїв. При аварії розбиті стекла не розлітаються дрібними осколками, а залишаються на плівці, тому водій і пасажири захищені від травм.

В наше время автомобиль с темными стеклами стал трендом и выглядит комфортным и безопасным. Поэтому профессиональное тонирование стекла автомобиля - это одна из самых популярных услуг в любом сервис-центре.

Тонування служить відмінним захистом від ультрафіолету, який шкідливий для водія і пасажирів. Влітку, завдяки тонованим стеклам, салон автомобіля нагрівається менше. Інтер'єр салону прекрасно захищений від вигорання під яскравими сонячними променями. Взимку навпаки, за допомогою тонованого скла довше зберігається тепло в салоні авто. У той же час, тонування служить чудовим захистом для очей водія: вночі від фар, а вдень від сліпучих сонячних променів. Тоновані стекла створюють комфортну атмосферу в салоні. Водій і пасажири відчувають себе в такому салоні дуже затишно.

Тонування автомобіля для конкретної моделі відрізняється індивідуальними особливостями. Процес обробки стекол здійснюється в атмосфері підвищеної вологості і в умовах високої чистоти. Це дозволяє гарантувати відсутність сторонніх часток на оброблюваній поверхні. Плівка для кожного скла викроюється з максимальною точністю, яка обчислюється в мм. Вимоги до системи плівки забезпечується термофеном, при цьому пластичність матеріалу залежить від рівня металізації. Для додання презентабельності, привабливості та оригінальності автомобіля найкращим рішенням є тонування, ціна послуги розраховується по таблиці, складеної з урахуванням класу автомобіля і числа стекол.

Тонування авто визначає рівень естетичності і комфорту. Особливої майстерності вимагає установка кантика, який повинен дублювати контур скла, що не відшаровуватиметься при його експлуатації і буде в межах 1 мм. Процедура завершується складанням обшивок дверей і підготовкою до здачі автомобіля (чистка стекол).

Похожие страницы: