Переваги, якими володіє автоматичний полив рослин


До основних переваг застосування автоматичної системи зрошення можна віднести:

Автополив дозволяє рівномірно зрошувати газон і інші садові рослини, подаючи воду в потрібній кількості в чітко встановлений час, не вимагаючи втручання людини.
Автоматичні системи поливу не потребують складному і тривалому монтажі. Фахівці нашої компанії встановлять обладнання в строго обумовлений термін.
Автоматичний полив має можливість регулювання сектора зрошення, що дозволяє не допускати потрапляння вологи на прилеглі до зони поливу об'єкти (будови, альтанку, дитячий майданчик).
Автополив в Києві, так само як і в іншому місті або регіоні України - це значна економія сил, засобів, часу, води і електроенергії.

Удобный автоматический полив по самой низкой стоимости на сегодняшний день.


Можливість налаштувати роботу системи так, щоб в дощові дні вона працювала менш інтенсивно, створюючи комфортні умови вологості для рослин.
Система автоматичного поливу має можливість забезпечення оптимального температурного режиму води, яка подається зрошувальної системою. Ця функція можлива за рахунок теплового блока, вмонтованого в систему. Її наявність важливо для рослин, вимогливих до умов зростання.
Автоматичний полив (Київ або будь-який куточок України) дозволяє залишити ділянку без нагляду на кілька днів, не турбуючись про те, що ваші рослини загинуть від посухи під час вашої відсутності.
Автополив рослин перетворює відвідування заміського будинку в приємний відпочинок. Робота системи дозволяє вам повністю розлучитися з садовими шлангами і процесом ручного зрошення.
Автоматичний полив повністю вирішує проблему залитих або засохлих насаджень, регулюючи частоту і обсяг подачі води. Для цього потрібно лише налаштувати час роботи системи і режим зрошення.

Системи автоматичного поливу від компанії «Оазис»

Ми пропонуємо вам надійне високоякісно обладнання від провідних виробників Rain Bird, Hunter, Toro, продукція яких давно вже завоювала популярність і довіру споживачів.

Спектр наших послуг включає:

проектування систем автоматичного поливу з урахуванням особливостей ділянки, його рельєфу, наявності діючих комунікацій, розташування точки водозабору і будівель.

консультації фахівців з вибору обладнання для автоматичної системи зрошення, рекомендації по її експлуатації;

гарантійне і післягарантійне обслуговування, що включає заміну або ремонт запчастин устаткування, поливальних магістралей.

Автоматичний полив в Києві - це не розкіш, а комфорт, доступний для широкого кола власників заміських будинків. Завдяки тому, що наша компанія співпрацює з виробниками напряму, минаючи посередників, ми маємо можливість встановлювати на реалізоване обладнання більш ніж конкурентоспроможну вартість.

Автополив (Київ або будь-якої іншої місто) - це ваша можливість перетворити свій заміський будинок або парк в квітучий, запашний рай.

Похожие страницы: