​ШЛЮБНЕ АГЕНСТВО. НЕОБХІДНІ КРОКИ ДЛЯ ПОШУКУ ЧОЛОВІКА

Анкета

Заповнюючи анкету ми Вас просимо більш детально заповнити поля про себе і про чоловіка, якого Ви хотіли б зустріти. Нехай це відніме у вас трохи більше часу, однак, більш повна інформація про себе і про партнера, це перший крок до того, щоб Ви знайшли саме того, кого шукаєте. Вказуйте в анкеті правильні відомості про себе, не занижуйте вік, зріст і так далі.

Именно сайт мелитополь знакомства поможет Вам стать женой иностранца.

перший лист

couple

Ви отримали від чоловіка перший лист і вирішили, що він Вам цікавий. У Вас починається важливий етап Ваших взаємин - написання листів один одному. Поставтеся до листа серйозно. У вас не буде можливості вдруге розпочати все спочатку. Цей лист - ваш перший контакт з чоловіком, і саме від нього залежить, як складуться або не сформуються ваші відносини.

Отже, існують негласні правила, яких варто дотримуватися кожній дівчині, коли ви пишете листи чоловікам!

Перший лист має бути досить довгим, щоб зацікавити чоловіка, але не настільки довгим, щоб набриднути. Воно повинно бути інформативним, і в той же час цікавим і цікавим.

Привітання. Якщо Ви отримали від чоловіка перший лист, в якому він вітає Вас словами «Hello» або «Dear» Вам потрібно підтримувати стилістику своєї відповіді, і писати в своєму листі також «Hello», «Dear»

Обов'язково називайте в листі чоловіка на ім'я, висловіть подяку за лист і проявлений інтерес до Вас. Це важливо!

Будьте емоційні. Чоловік Вас не бачить і будує своє враження про Вас з Вашого першого листа (звичайно після оцінки фото). Тому, ми рекомендуємо бути більш емоційними при написанні листа чоловікові - іноземцю. Діловий і науковий стиль викладу листи при знайомстві з метою розвитку романтичних відносин неприйнятний! Такі листи абсолютно не цікаві чоловікові! Вони нудні! І навряд чи «зачеплять» чоловіка.

Намагайтеся триматися так, як якщо б ви вже були друзями.

Розкажіть про себе, яку освіту Ви отримали, ким працюєте. Що Вам подобається, що Ви цінуєте в людях, що змушує Вас захоплюватися і радіти, де Ви любите проводити час, про свої хобі та захоплення ... Якщо у вас є діти, розкажіть трохи про них.

Задавайте питання чоловікові, питайте про нього, про його країні. Чоловік повинен відчути, що він вам цікавий. Якщо Ви хочете, щоб Ваше спілкування продовжилося, і Ви задали чоловікові ряд питань, йому необхідно Вам відповісти.

Найважливіше правило першої листування з іноземним чоловіком - Ваш лист має бути позитивними і надихаючими. Воно повинно виходити від жінки, яка цілком задоволена собою, життям і навколишнім, але якої бракує для повного щастя коханої людини.

Похожие страницы: