Технологія будівництва з сіп панелей
Технологія будівництва з сіп панелей - один з підвидів каркасної технології, але сіп відноситься саме до панельного будівництва, тому що будівля збирається з панелей, заздалегідь виготовлених на заводі. Сіп монтаж включає процес кріплення панелей на дерев'яний брус. Тобто, конструкція міцно «сідає» на основу з дерева, яка прекрасно справляється з усіма навантаженнями.Сіп панелі дуже міцні, тому їх можна встановлювати і без каркаса, а якщо застосувати додатковий каркас з дерева, то будівля буде набагато міцніше своїх «побратимів» з цегляної кладки. Такі будинки легко переживуть урагани, землетруси, падіння дерев.
Детальніше про сип
У звичайному варіанті сіп - монолітна конструкція, що складається з трьох шарів - ОСП плит і ущільнювача з пінополістиролу.
Сегодня Кипр привлекает туристов благоприятным климатом, низкими по сравнению с остальной Европой ценами на товары первой необходимости и налогами на недвижимость.Помимо этого, если недвижимость на Кипре купить - это шанс на получение временного вида на жительство в стране или даже получение гражданства.
Збірка будинку з сіп панелей має свої плюси:
Висока швидкість монтажу. Зводиться будівля в будь-який час року, при будь-якій погоді. Як правило, будинок середніх розмірів будується протягом декількох тижнів.
Надійність. «Сіп-будинки» не постраждають від сильних вітрів, землетрусів і т.д., тому що мають підвищену міцність
Тривалий термін експлуатації. Основа сіп - пінополістирол, який не гниє, на відміну від деревини. Такий будинок зможе стояти більше 90-а років
Звукоізоляція. Сип панелі поглинають звук до 70 Дб
Теплота. Пінополістирол має пори з повітрям, які не випускають тепло з приміщення
Економічність. Підсумкова вартість будинку буде в 2-3 рази менше звичайного
Починаючи монтаж сіп панелей, робочі покладаються на креслення, заздалегідь підготовлений архітекторами. Тільки так можна отримати саме той результат, на який розраховує замовник.
Розберемо процес складання докладніше.
Цоколь
«СІп-будинок»
все одно буде мати дерев'яні і бетонні елементи, тому, на початковому
етапі монтажу потрібно подбати про гідроізоляцію. Проводиться вона до укладання першого бруса обв'язки. Гідроізоляційна суміш наноситься на фундамент, а зверху укладається брус.
Під час складання перекриттів і основи будинку застосовують дерев'яні бруси, кріплення і самі панелі. Установка балок обв'язки проводиться строго за кресленнями на першому рівні, що визначається нівеліром. Етап один з найважливіших, тому що він впливає на загальну надійність споруди.
Нижні балки обв'язки кріпляться до фундаменту на анкера, розміщені по центру бруса на відстані 45 см. Верхівки анкерів утоплюються у верхній частині обв'язки. Потім на нижній частині встановлюються перекриття з сіп панелей і брусів.
Збірка сіп панелей проводиться так: на основний брус обв'язки монтується кутовий брус. Зі зворотного боку монтується другий брус. Таким чином готується весь нижній ряд. Потім в пропили встановлюють брус для з'єднання з плитами, і переходять до наступної частини.
Стіна з сіп панелей
Спочатку проводять обв'язку по зазорам, рівним ширині плит. Зазори враховуються на етапі створення схеми установки, якої дотримуються робочі.
Обв'язка першого поверху монтується на цокольні балки саморізами на
відстані 50 см. Для підвищення надійності і для простоти установки нижня
обв'язка не має зазорів в тих місцях, де будуть встановлені двері.
Як тільки нижня обв'язка готова, приступають до установки стін. Спочатку за рівнем монтують дві кутові плити, після чого кріплять нижню частину, що закриває кут стін. До неї монтуються інші панелі.
Похожие страницы: