УФ-лампи для манікюра

Сучасні ультрафіолетові лампи вважаються необхідними інструментами нейл-майстрів. Вони застосовуються для полімеризації гелів, акрилів, а також гель лакофарбових покриттів (Shellac та інших). Інколи потрібна лампа для простої економії часу, необхідного для висихання того чи іншого покриття. Але часто, сушіння в уф лампі є обов'язковою процедурою, так як без неї покриття не матиме всіх необхідних властивостей та характеристик.

Сегодня это оборудование просто незаменимо, и связано это не только с развитием гелевого наращивания, но и с появлением смешанной технологии гель + акрил а также ростом популярности шеллака. Поэтому уф лампа для ногтей стала доступной для всех, как для мастеров элитных салонов, так и для работы в домашних условиях.

Уф лампи розрізняються по потужності, що впливає, в основному, на швидкість полімеризації. Лампи малої потужності використовуються жінками переважно в домашніх умовах, де можна трохи більше пожертвувати часом, і де немає довгої черги відвідувачів за дверима. До того ж, за вартістю вони значно дешевше. Потужні ультрафіолетові лампи використовуються в салонах краси, де швидкість полімеризації означає, мало чи не все, а ресурсу ламп хватає на тривалий час. Для роботи з клієнтами краще вибрати дорогі та якісні лампи, які підкреслюють Ваш професійний підхід до справи.

Різні моделі ламп мають і різні варіанти: у деяких лампах передбачені таймери, різні висувні частини, вентилятори. Наявність корисних опцій спрощує роботу та підвищує ефективність ламп, збільшуючи при цьому її вартість. Уф лампи відрізняються за внутрішнім обсягом, в результаті чого, в одній лампі, наприклад, можна сушити нігтьове покриття одного пальця, а в іншому усіх пальців обох рук одночасно.

Похожие страницы: