Види обробки фотографій

Професійна обробка фотографій користувалася попитом ще до появи спеціалізованих комп'ютерних програм. Що ж говорити про наш час, коли за допомогою спеціального софту можна змінити знімок до повного невпізнання. Причин для замовлення обробки фото може бути кілька: від необхідності в корекції не зовсім вдалих кадрів (наприклад, зміну контрастності) до повної переробки для певних художніх цілей.

Види обробки фотографій

Обробку фото замовляють всі: і власники професійних фотокамер (якщо немає часу або бажання обробляти самостійно), і видавці поліграфічної продукції, і приватні замовники. В залежності від побажань і необхідного результату, формат послуги може бути різним:

Корекція фотографій. Це найпростіша обробка фотографій, яку проходять всі цифрові знімки - навіть зняті на професійні камери. Процес полягає в корекції кольору, освітленні або затемненні, придушенні шумів, видаленні ефекту «червоних очей» та інших дрібних недоліків. Сучасні програми дозволяють зробити це за секунди.

В настоящее время свадебная ретушь - важная часть индустрии свадебной фотографии. Профессиональная ретушь свадебных фотографий, не должна бросаться в глаза. Она должна усилить сильные стороны фотографии, скрыть досадные мелочи и не большие недочеты.

Ретуш. Це більш складний вид обробки, що полягає в зміні деяких елементів. Наприклад, при ретуші портрета усувають зморшки, кола під очима, вирівнюють зуби, змінюють колір очей і виконують інші операції, передбачені завданням.

Монтаж. Це складна обробка фотографій, що вимагає професійних знань. Полягає в створенні самостійних знімків з декількох частин або фотоколажів на певну тему. Найпоширеніший приклад фотомонтажу - виготовлення весільних або випускних альбомів.

Відновлення фотографій. Послуга затребувана при необхідності відтворити пошкоджені старі знімки або зробити чорно-білі фото кольоровими. Ці досить непрості завдання підходять для професіоналів. Само собою, ціна послуги досить висока.

Стилізація. Популярна обробка фотографій, яку замовляють переважно в якості подарунка. Полягає в монтажі: зазвичай портрет людини поміщають в нестандартну атмосферу - наприклад, стилізують його під портрет аристократа. Це тільки один приклад - варіантів стилізації маса.

Похожие страницы: