Все про бетон

Бетон є штучно виробленим будівельним матеріалом, який отримують в ході формування бетонної суміші. Суміш в кінцевому підсумку твердне і утворює бетон.

На сьогоднішній день практично жодний будівельний заход не обходиться без застосування, і використання бетону. У галузі будівництва бетон є одним з найбільш часто використовуваних матеріалів. І це зовсім не дивно оскільки бетон має безлічі переваг, і особливостей перед іншими будівельними матеріалами, що робить його особливо популярним.

В наше время, если произошла сложная дорожная ситуация, требуется дорожная помощь или дальнейшее движение за городом невозможно, то эвакутор прийдет на помощь в любое время суток и качественно и быстро выполнит свою работу.

Однією з основних причин, завдяки яким бетон завоював свою популярність, є його висока міцність. Бетон здатний витримувати, як статичні, так і динамічні навантаження високого ступеня інтенсивності. На показники міцності бетону впливають якості його наповнювача, а також елемента, що має зв'язуючу дію.

Завдяки високій міцності, бетон може застосовуватися при будівництві цивільних, і промислових об'єктів, таких як мости, заводи, будівлі, греблі, і тому подібні. Крім іншого, бетон дуже стійко переносить впливи високих температур, стійкий до вологи, і корозіі.Крім того, вартість бетону знаходиться на низькому рівні, і за рахунок цього він стає найбільш доступним будівельним матеріалом. Бетон має неймовірний тривалий час експлуатації. І при правильній експлуатації бетонної конструкції, навіть через сто років його характеристики залишаться на колишньому рівні.

Однак у бетону є деякі недоліки. Бетон має досить велику вагу, що створює труднощі при його транспортуванні. Також бетон володіє дуже високим рівнем тепло провідності, і звукопровідності, тому при будівництві бетонних споруд часто доводиться застосовувати інші матеріали, щоб позбавиться від високої звукопровідності.

Ще одним недоліком бетону є його низька міцність на розтягнення, в результаті чого він дуже легко тріскається.

Похожие страницы: