Як дізнатися у малюка про різдвяний подарунок

Напередодні Нового Року відчуття дива, яке ось-ось станеться, захоплює навіть дорослих, а що вже говорити про дітей! Адже для них дід Мороз - це чарівник, який, безумовно, є насправді, живе десь далеко на Півночі, а в новорічну ніч обов'язково приїжджає на оленях і приносить під вбрану ялинку в красивій коробці саме те, про що так мріялося і чого так хотілося отримати.

Дети всегда ждут с нетерпением новогоднего праздника и конечно же верят в чудеса. Настоящим чудом естественно будут christmas gifts for kids - волшебные, удивительные и такие  долгожданные,

Віра в казку і диво дуже благотворно позначається на розвитку дітей, стимулює їх фантазію, формує найдобріші і позитивні якості людського характеру. Як вибрати новорічний подарунок для малюка і як цікаво його піднести, щоб казка, якою він так чекає, обов'язково сталася.

Найскладніше - навіть не купити подарунок, а дізнатися, що саме хоче чадо побачити під ялинкою. Найгірше, що можуть зробити дорослі в цій ситуації - просто і безпосередньо запитати дитину, що він хоче в подарунок. Така тактика досить швидко зруйнує віру в діда Мороза, і як тільки карапуз навчиться проводити причинно-наслідкові розслідування, казка перестане для нього існувати.

Відмінним способом є лист дідові Морозу. Бородатому чарівникові діти сідають писати заздалегідь. Краще це робити 1 грудня. У мами з'являється час на підготовку сюрпризу, а у дітей після відправки заповітних послань починається дуже непростий і хвилюючий період очікування - «принесе - не принесе? »

Пишуть всі - і великі діти, і маленькі, які ще не вміють писати. Такому маляті можна пояснити, що чарівникові можна намалювати бажаний подарунок. Не забудьте уточнити у малюка, який принесе похвалитися малюнком, що саме він намалював. Так ви будете точно знати, про що мріє малюк. З дітьми старшого віку все трохи складніше.

Вони навряд чи понесуть батькам листи напоказ, бо їм самим дуже цікаво дізнатися, чи правда дід Мороз реальний, і не тато чи це в ватній бороді рік тому приносив кульок з цукерками. Підозри є, а значить, мамі з татом треба бути гранично обережними.

Похожие страницы: