Як зробити економний ремонт квартири


Економний ремонт - включає в себе мінімальний набір ремонтно - оздоблювальних робіт із застосуванням не дорогих оздоблювальних матеріалів (як правило, без перепланування приміщення). Виконуються перенесення і заміна сантехнічних, електромонтажних робіт і потім виконуються оздоблювальні роботи. Підготовка поверхні стін і стель виконується частково з допусками для візуальної рівності.

Так як же зробити ремонт квартири дешевше, на чому можна заощадити? З чого почати вивчати це питання.

Треба для початку розглянути будівельний ринок і зрозуміти, що можна зробити і який ремонт у квартирі можна реалізувати використовуючи всі сучасні технології та досягнення, не маючи на те фінансові можливості і засоби.

Перш за все необхідно визначитися, де і в якому приміщенні ви хочете зробити ремонт, в коридорі, у ванній кімнаті, туалеті або у всій квартирі. Треба визначити обсяг робіт і які види ремонтних і оздоблювальних робіт треба провести під час ремонту, визначиться в які реальні терміни можна все це реалізувати.

В наш час знайти відповіді на питання, в тому числі і про ремонт, дуже зручно і реально можна подивитися у всесвітній павутині, тобто в інтернеті. Зараз дуже багато сайтів, форумів, каталогів, блогів які дають дуже гарне пізнання і вивчення в будь-якій сфері діяльності.

Ви можете попередньо скористатися і розрахувати на нашому калькуляторі розрахункову вартість економ класу, ремонт квартири. Це потрібно для першого подання фінансових витрат на ремонт.

 

Сьогодні легко можна придбати металоконструкції для будівництва за привабливою ціною та гарантією.

  
А для точної оцінки вартості ремонту, вам можна абсолютно безкоштовно запросити фахівців нашої будівельної компанії, для проведення обмірів, отримання кваліфікованої консультації по видам робіт і, що можна зробити виходячи з вашої планування і стану на даний момент ваших приміщень під ремонт.

Що ми можемо запропонувати для проведення ремонту квартири економ класу. Ремонт виконується нашими фахівцями, нашої будівельної організації з самого початок починаючи від замірів, консультації, складання кошторису ремонту і реалізації ремонту з урахуванням знижок на види робіт або ж знижки на загальний ремонт з урахуванням виконання комплексного ремонту, а не окремих видів робіт.

Ремонт в комплексі завжди буде дешевше, якщо ж виконувати окремі види робіт по приміщеннях. Все одно ремонт всієї квартири безпосередньо зав'язаний по технологічному ланцюжку з усіма приміщеннями.

Виконуючи електромонтажні роботи починаючи з під'їзної коридору де знаходиться загальний електрощиток, всі кабелі проходять шлейфом від щитка через коридор в распаячние і монтажні коробки поєднуючи все приміщення. Або сантехнічні роботи починаючи від сантехнічної шафи туалету від стояків водопостачання та каналізації пов'язані з кухнею і ванною. Так, що все приміщення взаємозв'язані технологічним ланцюжком і треба обов'язково все це враховувати перед початком ремонту.

На чому ще можна з економити. Купуючи будівельні матеріали можна використовувати аналоги інших виробників.

наприклад: будматеріали "knauf" можна замінити "старателі", "Боларс", "Глімс" і т.д, вибір дуже великий і на якість робіт при грамотному використання не вплине, а економія дуже істотна.

Купувати товар можна також в будівельних інтернет магазинах за нормальні ціни з доставкою додому.

Похожие страницы: