Кожен курорт розташувався на окремому острові

Є думка, що рай на землі шукати марно, і взагалі його просто вигадали люди, щоб було приємніше жити і сподіватися на кращу долю. І все ж протягом багатьох років люди шукають казкове місце, в якому можна знайти спокій і умиротворення, настільки близьке до досконалості, що й повірити складно в його існування в сучасному житті.

Довгий час всі старання людини знайти чарівну землю, яка нагадувала б опису раю в оповіданнях давніх легенд і навчань, а також філософських течій усього світу, залишалися безуспішними. Але одного разу чоловік відкрив для всього світу Індійський океан з його чудовим багатством флори і фауни, чудесними кораловими рифами, мальовничими лагунами, і стало ясно, що рай на землі цілком доступний, і знаходиться він на Мальдівських островах.

Кожен курорт розташувався на окремому острові з власною пристанню, окремої службою розміщення, ресторанами і барами. Ціни на тури на Мальдіви радують різноманітністю в залежності від типу розміщення і включених в тур послуг. Втім, всі туристи, які відвідують цей чарівний куточок, отримують у розпорядження сонячні острова з пальмовим лісом, шикарні піщані пляжі, чудові коралові рифи, окремі бунгало з видом на океан, не поступаються п'ятизірковим готелям, і, звичайно ж, завжди теплий і ласкавий Індійський океан .


Готелі і вілли на Мальдівах. Гарячі тури на Мальдіви - дуже своєрідне ісламську державу, поетомуо гстініци для туристів розміщені на одних островах, а села аборигенів - на інших. Алкогольні напої суворо заборонені до ввезення на територію країни, але в будь-якому ресторані або барі можна купити напої в широкому асортименті за середньоєвропейськими цінами.

Мальдіви - мрія для кожного, хто любить водний спорт. Тут можна пройти повний курс підводного плавання з аквалангом і по закінченню курсу отримати дає право на занурення сертифікат PADI. Незабутнім буде і просте плавання з маскою і трубкою. Коралові рифи неповторної краси як ніби спеціально створені для того, щоб годинами розглядати їх, а різнокольорові океанські рибки не залишать байдужим жодного спостерігача. Саме звідси везуть найкрасивіших рибок для європейських акваріумів. У столиці республіки, місті Мале, знаходяться головна мечеть і Національний Музей.

Варто лише уявити білосніжний піщаний берег і накочується на нього м'яку смарагдову хвилю, безхмарне і бездонне блакитне небо, гаряче, але не палюче сонце, яке ніжно зігріває кожного, хто потрапив у це казкове місце. Іноді навіть здається, що все-то тепло, якого часом так не вистачає в інших країнах і містах світу, зібрано саме тут, на Мальдівах, де на лінії горизонту океан повністю зливається з небом. І не зрозуміло вже, де небо, а де вода, і здається, що нічого іншого не існує, є тільки ця казка - Мальдіви.

І, звичайно, чудовим доповненням картини є бананові і кокосові пальми, що ростуть уздовж берега. Їх плоди здатні втамувати спрагу і голод кожного, що мріє про райське їжі. І дійсно, м'якість, і соковитість Мальдівських фруктів навіває думки про їжу богів, дуже легко уявити, що насправді вкушаєш нектар і амброзію.

Похожие страницы: