Відпочиваючі хочуть і отримують незвичайні відчуття

Бажання похвалитися і справити враження на інших людей: де був і що собі дозволив - змушує багатьох імущих відправляти за кордон за екзотикою (туди, куди престижно, круто, дорого, далеко, мало дозволено).

Головна особливість даного виду відпочинку полягає в незвичності. Відпочиваючі хочуть і отримують незвичайні відчуття. Враховуючи, що в людини не так вже й багато органів почуттів (а, може, п'ять - це і багато?), Незвичайні відчуття можна отримати: бачачи, нюхаючи, куштуючи [на смак], слухаючи і відчуваючи [шкірою]. Побачити чудовий пейзаж, вдихнути рідкісний аромат, з'їсти загадковий фрукт, послухати дивовижну етнічну музику, відчути нетрадиційний масаж - ось всього лише деякі приклади того, як можна отримати екзотичні відчуття.

Незвичайні відчуття можна отримати, вплутавшись в якусь авантюру. Хоча, для того, щоб знайти пригоду на свою жо голову, не обов'язково кудись їхати, тим більше, за кордон. ЕтогоПоіск пригод і авантюр за кордоном повно навколо, потрібно тільки придивитися. Але слід пам'ятати, що по-справжньому незвичайна пригода часто має продовження в лікарні або місці позбавлення волі. Так що, краще з самого почати налаштуватися на «довгу дорогу в дюнах» або скористатися здоровим глуздом і розсудливістю та зберегти-зміцнити, а не розтратити своє здоров'я (ми ж обговорює відпочинок).

Причиною для екзотичного відпочинку також може бути бажання на деякий час (час календарного відпустки, наприклад) кардинально змінити обстановку щоб дати своїй свідомості відмовитися від робочої і побутової рутини. Проте якщо є потреба (а вона завжди є) в психологічній «реабілітації», то краще вдатися до відновного відпочинку.

Похожие страницы: