Відпочинок на Мальдівах Переліт

Отдых на Мальдивах: стоимость Як виразити одним словом відпочинок на Мальдівах? Для цього є відповідне слово - казка.Саме на Мальдівських островах можна забути про суєту мегаполісу, інтернеті, стресі і різних раздражителях, телевізійних передач і мобільних розмов, одним словом релакс, релакс, релакс ... Острови практично незаймані, так як на більшій частині людина ще не встиг розгорнути свою діяльність.А від екологічно чистого повітря з'явитися легке відчуття сп'яніння і легкості.Незважаючи на вартість, відпочинок на Мальдівах здасться путівкою в рай, хоча і досить недешевою.Тут ви не знайдете галасливі юрби квапливих людей, строкатих рекламних слоганів, вуличних продавців, нав'язливо намагаються продати вам чергову дрібничку.Тільки пустельні пляжі, ваблять вас свіжістю бризу і палючим сонцем.Розкішний відпочинок, чи не так?  

надзвичайною Мальдівських островів полягає в тому, що 99, 6% від загальної площі суші - це чисті неосяжні водні простори.Переміщення між островами здійснюється безпосередньо на човнах, катамаранах або гідропланах.Тільки на таких засобах пересування ви зможете дістатися на острівець щастя, який ви обрали.

 

На сьогоднішній день Туризм на Мальдівах варто досить дорожнього руху.Це пов'язано з тим, що основна частина витрат йде на оплату перельоту.Багатьом авіалініям світу потрібна додаткова дозаправка, що і пояснює завищені ціни на авіаквитки.Загалом, квиток на Мальдіви обійдеться вам приблизно від 350 $ до 470 $.

 
Так як по всій території Мальдівських островів протягом усього літа проходить сезон дощів, вартість відпочинку на Мальдівах в зимову пору року значно вище.Наприклад, ціни на путівки в зимовий час на 15-20% вище, ніж влітку або навесні.Судячи з логіки речей, вартість всього відпочинку на островах буде складатися з декількох складових.Це авіаквиток, трансфер і проживання в готелі або бунгало. На перший погляд формула проста. Що стосовно перельоту, то тут все залежить від вибору перевізника.Трансфер обійдеться вам не менш ніж у 160 $ ​​(в зимовий час уряд Мальдів вводить додатково до трансферу ще 6% від його загальної вартості).А місце проживання ви вже вибираєте собі сам. Тільки варто відзначити, що рівень обслуговування бунгало знаходиться в межах чотирьох, а то і п'ятизіркових готелів європейського стандарту.Що стосується додаткових витрат на Мальдівських островах, то це навряд чи здійсненно.Простіше кажучи, витрачати тут просто ніде. Барів і дорогих ресторанів немає, а магазинів або казино і поготів.

Похожие страницы: