Мальдіви Гарячі Тури з Москви

Екватор-село-0
Встигайте у Варну за 100 євро  
У четвер, 24 липня, на «БІРЖІ» професійного порталу чергують туроператори «НТК Інтурист» і «Російський Експрес».Найвигідніші сьогодні - квиткові пропозиції. «НТК Інтурист» пропонує на 25 липня місця в Варну на 8 днів за 100 євро (перевізник - Nord Wind) і в Бургас на 11 днів за 140 євро («Когалимавіа»).У той же самий, ніж в асортименті ОСТАННІ тури в Тунісі. Наприклад, 27 липня може vyletět до 12 днів в 3 * Клеопатри, який знаходиться в 3 км від центру міста Сусс, всього за 15 800 рублів!  
Інший черговий туроператор, «Російський Експрес», пропонує полетіти 26 липня в Барселону на крилах «Оренбурзьких авіаліній» на 12-15 днів за 250 євро або на 8-15 днів 30 липня.У цьому випадку квитки коштуватимуть 295 євро.  
Нагадаємо, з 1 липня до 1 серпня на «БІРЖІ» і в її розсильної версії «БАНК travel-inform» проводиться акція під назвою «Літайте з регіонів!».У ній можуть брати участь всі компанії, що мають на балансі депозит. При публікації одного платного оголошення в регіональному випуску «БІРЖІ» вони отримують до десяти подарункових оголошень в день, в яких анонсуються вильоти і тури з регіонів Росії (крім Москви).Ці тури можна побачити в готельній вкладці на сторінці «БІРЖІ», а також сьогодні у зведенні.«Арт-Тур» пропонує відпочинок класу luxury на Мальдівах. На 26 липня є спецпропозиція на 11 днів в готель 5 * Sun Island Resort & SРА за 2086 доларів з вильотом Fly Dubai з Єкатеринбурга.
Також привабливо виглядає спецпропозиція по ОАЕ з вильотом з Мінеральних Вод 6 серпня.Готель 5 * Atlantis - The Palm на Джумейре з перельотом Flydubai на 8 днів обійдуться в 1844 долара плюс віза.
Туроператор «Вікінг» пропонує 11 серпня тур «Датське королівство» на 5 днів з екскурсіями по замкам Данії за 245 євро, виїзд з Санкт-Петербурга.Він же рекомендує і обширну поїздку «Чотири столиці + Берген» (Гельсінкі - Турку - Стокгольм - Осло - фьорд - Берген - фьорд - Осло - круїз - Копенгаген - Хельсінборг) на 9 днів за 600 євро.
П'ятницю, 25 липня, на "туроператори BIRŽŲ» день SPO DSBW Tours, PAC GROUP і «Солвекс-Тревел".

Похожие страницы: