Відпочинок на Мальдівах. Екзотичний РАЙ

Мальдівські острови острова - це сотні крихітних коралових островів в Індійському океані, розкиданих на екваторі, велика частина яких, до цих пір нежилі. Відпочинок на Мальдівах подарує вам тепле сонце, білий пісок, яскраво-зелені пальми, бунгало з солом'яними дахами в бірюзовою воді, різнокольорових рибок, атмосферу умиротворення і спокою, де тільки порушує тишу, шум ласкавих хвиль. Тури на Мальдіви втілюють все, що ми представляємо під словом «рай». Відпочинок на екзотичних островах нікого не залишить байдужим, а подарує приємні емоції та спогади на довгі роки.

Відпочинок на Мальдівах розташовує до того, щоб весь відпочинок розслаблено і спокійно пролежати на білому пісочку під кокосовою пальмою, дивлячись в синій горизонт океану і насолоджуватися навколишньою природою і своєю другою половинкою. Мальдіви, з їх тропічною рослинністю, переливаються на сонці океаном і зоряним небом ночами, тишею, романтичними вечерями при свічках, під шум хвиль на березі ... Ніби спеціально все створено для закоханих і проведення медового місяця. Відпочинок на Мальдівських островах дає дивовижне відчуття відгородженості і усамітнення від усього іншого світу. «Загубили» в променях м'якого сонця на Мальдівських островах і відчуєте всю красу екзотики разом з нами. Більш активні мандрівники можуть спробувати себе в найрізноманітніших заняттях на острові: дайвінг, серфінг, снорклінг, політ на гідролітаку, глибоководна або нічна рибалка, екскурсії на безлюдні острови або до столиці Мале.


Тури на Мальдіви - воістину райське проведення часу. Всього 7-8 годин прямого перельоту з Москви на літаку, і ви в раю. З міжнародного аеропорту Мале туристів забирають швидкісні катери або гідролітаки і розвозять по різних острівцям-готелям. Мальдівські острови - це 1190 островів формують 26 атолів, кожен з яких своєрідний і унікальний. Тур на Мальдіви подарує вам незабутні і чудові враження. Неперевершена за красою столиця Мале, кокосовий рай Арі, частково населений Баа, дивовижний Раа. Список можна продовжувати досить довго. Мальдіви і відпочинок - ці два слова завжди поруч, адже тут: чудові пляжі, тропічні рослини, прохолодний білий пісок, ласкаві води Індійського океану, населений казковими істотами підводний світ. І немає нічого дивного в тому, що з року в рік, Мальдівські острови приваблюють величезну кількість туристів. На даний момент, 98% економіки країни займає туризм. Підводний світ тут шалено багатий і цікавий, що робить відпочинок на Мальдівах привабливим місцем для аквалангістів і любителів дайвінгу з усього світу. Крім дивовижних по красі коралів і рифів, дайверів притягує сюди можливість поповнити свою колекцію фотознімками яскравих і різнокольорових риб, черепах, рифових акул, скатів, мурен, морських зірок і дельфінів.


Екзотичні курорти Мальдів найкраще відвідувати в період «іруваі», що охоплює місяці листопада по квітень. Цей сезон відомий, як сезон північно-східного мусону - погода сонячна і суха, а море - спокійне.

Ще, не менш важливий фактор, який приваблює російських туристів на Мальдіви - відсутність віз, що спрощує підготовку до відпочинку, і економить час. Але, з 1 травня 2011 року, змінилася система митного контролю в аеропорту Мале. У країну заборонено ввозити будь-які алкогольні напої, в будь-якій кількості. При проходженні митного контролю, у разі виявлення у вашому багажі алкоголю, в тому числі з Duty Free, співробітники його вилучать і знищать. Так само, забороняється вивіз із країни коралів, раковин, морських зірок, черепашачих панцирів. На порушників накладаються великі штрафи.

Похожие страницы: