Найкраще Час Відпочинку на Мальдівах

Кращий час для відпочинку на
Найкраще море для відпочинку  
З'їздити на море - обов'язкова програма літнього відпочинку.А от куди саме поїхати - полетіти, зараз ми і вирішимо. Їхати треба не на модні курорти, стверджують фахівці, а туди, де вам особисто буде добре.Вибір залежить від ваших індивідуальних особливостей і того, які проблеми зі здоров'ям ви збираєтеся вирішувати.
ЧЕРВОНЕ МОРЕ  
Клімат. Повітря дуже сухий (вологість не більше 20-30%), насичений киснем і заспокійливо діють на нервову систему бромом.Все літо безперервно дмуть північно-західні вітри, тому спека (на півночі - до 30 ° С, на півдні - до 40 ° С) переноситься легко.Такий клімат дуже корисний при хронічному нежиті, але здоровим людям може здатися не комфортним: занадто сухе повітря пересушує слизові дихальних шляхів.
Вода. У Червоне море не впадає жодна річка, воно саме прозоре, тепле і солоне у всьому Світовому океані.В одному літрі води - 41 г солей (для порівняння: у відкритому океані - 34 г, а в Балтійському морі - всього 5 г)."Морський розсіл" має ранозагоювальну дію і допомагає позбавитися від неприємних симптомів десятка шкірних захворювань, включаючи дерматит, нейродерміт і псоріаз.Іони розчинених у морській воді солей покращують роботу вилочкової залози, що відповідає за імунітет.
Корисні купання в дуже солоній воді і при ревматичних захворюваннях: вони мають протизапальну та знеболювальну дію, покращують кровообіг.
Сонце. На узбережжі Червоного моря дуже легко обгоріти. Сонячне випромінювання активно, а вітер створює оманливе відчуття прохолоди.Постарайтеся бувати на відкритому сонці або до 11 годин ранку, або після 16.
СЕРЕДЗЕМНЕ МОРЕ  
Клімат. Повітря влітку прогрівається на півночі до 25 °, на півдні - до 40 ° в тіні.З зору (Balearskih, Корсика, сардини, Сицилій, Крит і Кіпр) від zharи spasaet ветеранів.Клімат був би схожий на красноморских, але через високу вологість (більше 50%) тут буває дуже душно.Липень-серпень краще проводити на півдні Франції, північному заході і північному сході Італії, в північній Хорватії.А ось у вересні можна їхати куди завгодно - спеки вже немає, а море і раніше тепле.
Найкраще відпочивати на узбережжі, де ростуть хвойні ліси. Відпочинок в напівстепових районах (як, наприклад, турецька Анталія), де зелено тільки на території готелю, програє за силою оздоровчого ефекту.

Похожие страницы: