Найкращий відпочинок на Мальдівах

ПЛЯЖІ

Мальдівські острови оточені пляжами з білосніжним кораловим піском і прекрасними лагунами з кришталево чистою водою. Море біля берега неглибоке і безпечне. На пляжах немає морських їжаків.

Нудизм і загоряння топлесc заборонені на всіх островах архіпелагу. Порушникам загрожує штраф.

Прозорість води в легенях близько островів досягає 40 м. Вода із зовнішнього боку атолів дуже чиста, а морське життя надзвичайно різноманітна і барвиста.

ЕКСКУРСІЇ

Можна відвідати Мале з оглядовою екскурсією, рибальське село, відправитися в круїз по жилим і безлюдному острові. На вибір пропонуються польоти на гідролітаку, вертольоті, прогулянка на човні зі скляним дном.

NUANCE ... З новинок - екскурсія в перший морський заповідник на Мальдівах, архіпелаг Еду Фару, що складається з 9 островів, лагун і оточуючого їх коралового рифу, розташований на атолі Нуну.

РОЗВАГИ

Численні коралові печери Мальдівського архіпелагу - виняткове місце для дайвінгу. Коралові рифи перепиняють хижим рибам шлях в прибережні води, тому занурення тут безпечно. Більшість готелів мають школи підводного плавання (на острові Гіраавару працюють російськомовні інструктори). Нічні занурення організовуються досить рідко через сильні течій і непередбачуваності морських мешканців.

На Мальдівах діють спеціальні правила для дайверів:

- Глибина занурення не повинна перевищувати 30 м;

- Час занурення - до 60 хвилин;

- Забороняється занурюватися на глибину, що вимагає декомпресії;

- При зануренні обов'язково наявність підводного комп'ютера;

- Обов'язкове зупинка на 3 хвилини на глибині 5 м;

- Через тиск не можна занурюватися за 12 годин до міжнародного польоту.

З травня по жовтень на островах прекрасні умови для заняття серфінгом. На Мальдівах хороша прибійна хвиля, але в зоні відпочинку туристів вона буває тільки на двох курортах - Донвелі і Лохіфуші. В інші відповідні місця можна дістатися на човні або замовивши сафарі-круїз.

На островах не буде нудно шанувальникам водних видів спорту: для них на вибір сноркелинг, віндсерфінг, ходіння під вітрилом, катання на катамаранах та каное, водні лижі. Любителі посидіти з вудкою будуть в захваті від місцевої риболовлі. Вона проходить тільки у відкритому морі, а виловлену рибу потім можна попросити приготувати в ресторані. Правда, ловля акул на Мальдівах заборонена.

А на березі можна пограти в теніс, пінг-понг, відвідати тренажерні зали. Побачити архіпелаг у всій красі можна під час фоторейсов на гідролітаках.

Для любителів повеселитися 2-3 рази на тиждень влаштовуються дискотеки, фольклорні вечори, шоу, вечори караоке. У Мале практично не знайти розваг в звичному розумінні: ні нічних клубів, ні концертних залів, ні театрів. Замість цього - прогулянки по містечку, трапези в ресторанчиках європейської та національної кухні.

У багатьох спa-центрах практикують древнеиндийскую систему Аюрведа. Спа-процедури на Мальдівських островах дорожче, ніж на Шрі-Ланці та Балі.

Похожие страницы: