Мальдіви - це мрія, яку прагнуть втілити в життя

Для багатьох Мальдіви - це мрія, яку прагнуть втілити в життя, сюди хочуть приїхати не тільки любителі пляжного відпочинку, але й ті, хто віддає перевагу активно проводити час.

Загальна інформація

Даний архіпелаг в своєму складі містить понад 2000 островів, які знаходяться поруч з екватором. Від Шрі-Ланки їх відділяє кілька сотень кілометрів. Отже, розташовані вони в Індійському океані. Острови можуть вразити будь-якого туриста прозорою водою і білосніжними пляжами, а також багатством свого підводного світу.

Крім того, Мальдіви залучать того, хто хоче єднання і спокою, адже це країна островів-готелів. Саме на Мальдівах можна залишитися наодинці з пляжами і морем. Єдине, це місце не підійде тим, хто не може уявити свій відпочинок без нічних вилазок в клуби, бари і т.д. А всі інші можуть, не роздумуючи, купувати гарячі тури на Мальдіви або ж планувати свій відпочинок заздалегідь.


Клімат і особливості відпочинку

На Мальдівах клімат тропічний, він характеризується вологістю і спекою. У середньому температура коливається в межах +28 ... +30 градусів. Спека переноситься легше завдяки морським бризам. Що стосується опадів, то їх випадає майже 2000 мм за рік. Тут не буває значних перепадів температур, адже карта Мальдівських островів ясно показує місце розташування цього курорту, а всі країни і міста, які знаходяться в даному кліматичному поясі, дозволяють приїхати сюди людям, страждаючим захворюваннями системи дихання. Але і всі інші, звичайно, теж повинні побувати хоча б на одному з таких курортів.

На Мальдівах можна зняти житло, причому не на тижні, місяці, а на роки. Багато бізнесменів з Німеччини, Швейцарії, Італії, Японії, Англії вибирають саме ці острови. На деяких островах-готелях зупиняються тільки німці чи італійці, на інших островах публіка інтернаціональна.

Також, коли вибираєте конкретне місце для свого відпочинку, врахуйте та інші фактори. Наприклад, дайверам краще вибирати ті острови, де коралові рифи близькі до пляжу. А місця з великими лагунами чудові для туристів з дітьми, а також для любителів парусного спорту. Є острови, які суцільно покриті кокосовими пальмами, тропічними джунглями. Іноді дикі місця спеціально зберігаються, щоб залучити більше туристів екзотикою, а вона подобається більшості мандрівників.

Гроші можна поміняти в банках і обмінних пунктах, а якщо залишилися невикористані руфії, то їх можна знову поміняти на долари. На островах дуже популярно пересуватися за допомогою велосипедів і мотоциклів. На великих островах всі бажаючі можуть орендувати машину.

Цікавий факт

Варто врахувати те, що на цих островах класифікація готелів йде не по зірках. Тут йдуть такі позначення, як Deluxe, Standard, Superior. Стандартні готелі прирівнюються у готелів 3 *, superior - до 4, а делюкс - до 5. З чим пов'язана така класифікація? З тим, що багато готелів стоять на маленьких островах, де інфраструктура дуже обмежена, живуть туристи в бунгало або котеджах, висота яких становить максимум 2 поверхи.

Для всіх туристів, що виїжджають на Мальдіви, необхідна вакцинація проти гепатиту А.

В цілому, ці райські острови подарують приголомшливий відпочинок усім туристам, що приїхали сюди, адже персонал завжди привітний, якість сервісу на висоті, а види зачаровують. Що ще треба для відмінного відпочинку?

Похожие страницы: