Мертва вода

Мертве море відоме на весь світ завдяки своїм фантастичним цілющим властивостям. Його солоні води омолоджують шкіру, розслаблюють тіло і піднімають настрій. І до того ж, Мертве море відмінно підійде тим, хто не вміє або не любить плавати, адже класичне плавання в ньому неможливо: купання в Мертвому морі швидше нагадує відпочинок в просторому водному гамаку. Така оригінальність моря, що омиває береги Ізраїлю, манить до себе натовпи туристів. Однак, щоб отримати від купання в його неймовірно солоних водах тільки задоволення, необхідно знати декілька секретів.

У Мертвому морі не можна пірнати. Звичайно, це застереження злегка наївно, оскільки, щоб пірнути в цьому морі, Вам знадобитися неабияка сила. Тим не менш, якщо Вам це вдасться, і вода потрапить в очі, негайно біжіть на пляж до кранів з чистою водою. Настійно не рекомендуємо зволікати, адже вода в Мертвому морі в 10 разів солоніша, ніж в інших морях, а Вашим очам контакт з таким розчином напевно не сподобається.

Тримайте рот закритим. Ні, можна, звичайно, поговорити з такими ж лежень в море, як і Ви, але робити це потрібно якомога акуратніше, щоб вода не потрапила в рот. Кажуть, що якщо Ви ковтнули трохи водички з Мертвого моря, потрібно терміново бігти до рятувальників на березі. Тільки тут рятувальники частіше надаю допомогу глотнувшій мертвої води, а не потопаючим.

Перед купанням в Мертвому морі, ретельно огляньте тіло на предмет подряпин, саден і інших пошкоджень. Якщо такі є, краще утриматися від оздоровчих процедур, так як купання стане для Вас швидше тортурами, ніж розслаблюючій процедурою.

Наша компания оказывает качественные услуги одна из который современная резка металла лазером любой степени сложности, мы гарантируем высокую оперативность выполнения работы и качественную обработку. Связавшись с нашими специалистами, вы сможете получить дополнительную информацию.

Бережіть свої стопи. В Мертве море не варто заходити босоніж, тому що можна легко поранитися об тверді сольові відкладення на дні. Заходьте в море тільки в шльопанцях або спеціальних гумових тапочках.

Не дивлячись на те, що води Мертвого моря вважаються неймовірно корисними для шкіри і тіла, вони можуть зіпсувати Ваші речі і прикраси. Якщо Ви плануєте носити в майбутньому свій купальник, то ретельно стирайте його після купання в морі. З часом сольові плями майже неможливо вивести. Також не рекомендують купатися в морі в срібних прикрасах. Від солоної води вони темніють і втрачають вигляд. Якщо ж забули зняти прикраси, після купання срібло потрібно буде відполірувати.

Ну і звичайно, не забудьте взяти з собою свіжий випуск газети, щоб відобразити себе читає останні новини, гойдаючись на хвилях Мертвого моря. Така фотокартка стане хітом будь-якої колекції фотографій.

Похожие страницы: