Самий Кращий Готель на Мальдівах

Самий Кращий Готель на

Враження після відпочинку просто чудові. Спасибі всьому персоналу! Відпочивали в середині березня, погода була чудова, не було духоти, пару раз були дощики, але повітря після них був легким і не вологим.Океан просто чудо, вода дуже тепла і чиста. Сам готель розташований в середині Аттол, великих хвиль не буває, просто припливи і відливи.Тепер коротко, що допоможе вам зробити вибір.  
Найголовніша якість готелю це ставлення до гостей.Дуже привітний персонал, виконають будь-яке побажання, підуть на зустріч.Просіть і питайте обов'язково. Дуже добрий місцевий персонал у всьому готелі.
Розміщення / Вілли: так як готель не новий то вся меблі вже досить підтерті.Не варто очікувати люкса і шику, але це не головне. Прибирання 2 рази на день, все на рівні, правда іноді не хочуть мити підлоги.
Beach villa - не раджу, дуже старі меблі, розташовані стінка до стінки, галасливі (повністю чутно сусідів).Пляж з боку цих вілл виходити у внутрішню частину острова, практично немає течії, коралів, рибок і всієї краси індійського океану.По ній так само курсує човник, що в принципі шумно.  
Water villa - ті вілли які розташована на окремому острові дуже відокремлені, підходять для тихого відпочинку.Меблі й інтер'єр просто чудовий, але програє за океану.Там теж тихо, вхід у воду тільки по сходах. Якщо вам попадеться сторона заходу сонця - види просто неймовірні.Дуже-Дуже красиво.  
Deluxe beach villa - найбільш підходящий варіант.Вілла і вся територія дворика просто величезні, розташовані вони біля входу в зону снорклинга, чудовий пляж.Радимо тільки цей варіант.  
Харчування. У готелі досить ресторанів на будь-який смак, скажу головне - у всіх ресторанах ціни відповідають зірковості.Вечеря шведський стіл $ 200 з людини. Рибний ресторан близько $ 230/чел без алкоголю.Ресторан японської кухні близько $ 300 за 10 страв. Кухарі всюди чудові, все дуже смачно. У деяких ресторанах порції маленькі в деяких вистачає двох страв.Ресторан Sunset просто пальчики оближеш!  
Розваги.  
Сноркліга чудо, дуже дуже красивий кораловий риф.Сноркліть потрібно саме в місці зазначеному на карті і все буде відмінно.
Снорклинг групою - вивозять до віддаленого острова і можна побачити всі принади океану, рекомендуємо.
Дайвінг не пробували, але чули хороші відгуки, Гідроцикли - відмінно, прокотіться на віддалений острів, побачите дельфінів, манти, дуже рекомендием.
Риболовля - загальна (приватну не пробували) відмінно, цікаво, зловили багато риб, різноманітних, потім на слід день вам їх приготують (суп, гриль, сашимі).
Дитячих розваг мало - дитяча кімната і басейн.  
Відмінний спортзал, спа чудово.

  Рада з вибору номера: номери виходять не на бік другого острова краще

Похожие страницы: