Відгуків про готелі на Мальдівах

Вибрати кращий готель на Мальдівах, відповідний Вашим потребам, не так-то й просто.Завжди буде корисним знати про плюси і мінуси того чи іншого готелю заздалегідь.Для цього дуже корисно попередньо ознайомиться з докладними відгуками про готелі Мальдів, які вже побували там і поділилися своїм враженням.

 

На Мальдівах ми відпочивали в перший раз, але такий відпочинок забути не можна, для мене це найкраща поїздка на відпочинок в моєму житті.Цілий рік збиралася написати відгук і все ніяк не могла зважитися.

 

Перше, що вражає на Мальдівах це ідеальні пляжі і дуже красива вода, колір якої я навіть не можу описати словами, але такої краси точно більше ніде не побачиш.Щоб це все побачити анітрохи не шкода витрачених коштів і сил.У нас були дуже великі проблеми з тим, щоб дістатися на Мальдіви.читати далі

 

Атолл Південний Мале складається з 30 атолів (атол - це кораловий острів, що утворився в результаті наростання коралового рифу), з яких тільки 3 заселені місцевими жителями, 10 є нежилими, а інші 17 являють собою острів-готель.Південний Мале відрізняється від Північного Мале більш недоторканою цивілізацією природою і кращими можливостями для підводного плавання.Острови цього атолу радують око білосніжним, дрібним піском, барвистою зеленню мангрових гаєм і темнозеленими кронами кокосових... Читати далі

 

Відомий мандрівник, а також, археолог і етнолог по імені Тур Хейєрдал, вивчав Мальдівські острови досить довгий період часу.Саме завдяки йому стали відомі напрочуд історичні факти про цю республіку.

 

Наприклад, те, що ця республіка, її звичаї, традиції та етнічна складова стали зароджуватися в V столітті до нашої ери.Незважаючи на те, що всі ці аспекти змінювалися, частина з них збереглася до нашого часу.

 

В першу чергу це готель для сімейного відпочинку. У мене склалося враження, що Мальдіви це не те місце, куди їдуть за дискотеками і нічними вечірками.За такими розвагами потрібно їхати в Таїланд або в крайньому випадку до Туреччини.

 

Сподобалося, що в готель нас доставили по воді на катері, причому дорога зайняла приблизно 40 хвилин.Коли приїхали в готель, то відразу ж на рецепшене в перебігу 15 хвилин нам проводили інструктаж і розповідали де і що знаходиться, що можна робити, а що заборонено.От і все ... Детальніше

 

Готель: 5 * Velassaru Maldives, Мальдівські о-ви \ Чоловіча Atolly Час відпочинку: Серпень 2013

 

Життя чоловік desâtiletie sovmestnoj створив мене дуже хороший подарунок, щоб побачити поїздку на Мальдіви.Для мене це стало повною несподіванкою, і я просто була ошелешена коли про це дізналася.

Похожие страницы: