Готелі на Мальдівах Відгуки

Logo1.jpg

ОСТРІВ: розміри острова крихітні - 150 на 300 метрів. При цьому острів обійти по кромці пляжу не вдасться - у кожного бунгало - особистий шматок пляжу, куди "сусіди" не допускаються.Тільки об'їхати на каное можна за 20 хвилин неспішної (зовсім неспішної!) Веслування.
ОСОБЛИВОСТІ ОСТРОВА: Острів живе за своїм часом, відмінному від столичного на 2 години.Молодець господар - перевів годинник, щоб більша частина світлового дня потрапила на "розумне" час - світало ок.6-7 ранку, темніло ок. 8 вечора - так що час денний максимально використовувалося!  
Ще одна "фішка" готелю - рівно о 12 ночі на пару хвилин відключається світло на всьому острові.По "правильної" версії - це час, коли закохані можуть сказати один одному найпотаємніші слова! Дуже романтично! (Насправді ж просто дають електрогенератори перепочити - як і на будь-якому острові, тут свій електрогенератор, які живить все навколо.Тому важливо економити електрику і воду в номерах - на опріснення води йде багато електроенергії.
НА ОСТРОВІ: Уздовж всіх будиночків веде кругова доріжка по всьому острову.По ній можна дістатися до спа-центру і дайвінг-центру (в центрі острова), до ресепшена з баром (поряд з причалом для гідропланів, з одного боку острова), до ресторану з баром (поряд з причалом для катерів, з іншого боку острова ).Поруч з рестораном є невеликий магазинчик з сувенірами, футболками, ювелірної.Тут же можна замовити пошиття національної (та й, напевно, будь-який) одягу - благо господар магазинчика ще й кравець.1, 5 метрів. По цьому каналу все випливають до краю рифу (де більше рибок і яскравіше корали) - так безпечніше, бо не пливеш над живими коралами, і немає ризику подряпати.І прямо напроти нашого бунгало від каналу веде продовження до краю рифу - т.е. шлях від нашого будиночка найкоротший; наші ж сусіди пливуть спочатку по каналу вздовж острова, а потім по каналу до рифу.3) Ще навпроти нашого будиночка, в 100 метрах, розташований міні-острівець, метрів 5 кв.Там часто сидить чапля і чогось видивляється.  

Похожие страницы: