На дегустацію портвейну - до Португалії

Любов до подорожей властива більшості мешканців нашої планети. Всі ми любимо міняти обстановку, занурюватися в нову атмосферу, розширювати свій кругозір. Але, подорожуючи, кожен з нас переслідує різні цілі. Один прагне вивчити мистецтво в кращих галереях світу, інший душі на чає в архітектурних ансамблях Європи, а третій воліє скласти винну карту світу, особисто відвідавши кращі виноградники і покуштувавши всі види нектару богів. Якраз останнім - поціновувачам дурманного напою - обов'язково в свій маршрут подорожей потрібно внести Португалію - батьківщину портвейну.

Портвейни, які можна купити у нас, зовсім не можна називати цим словом, так як нічого спільного зі справжнім напоєм з португальських земель вони не мають. Щоб позбутися від помилок, потрібно відправитися туди, де обривається Європа.

Португалія - країна, де розвіють міф про те, що портвейн - це приторно солодкий напій, який супроводжується різким перегаром. Саме тут Ви зможете покуштувати те, що заслужено називається портвейном.

Багато туристів, що приїхали до Португалії, відразу відправляються на південь до океану, і мало хто з них добирається до Порту - міста, де народжується портвейн. А адже це одна з перлин цієї країни. Тільки тим, хто потрапить в Порту, відкриється справжня Португалія. Звичайно, місто не зрівнятися з Лісабоном, але саме тут знаходяться винні льохи, де зберігається португальський портвейн.

У Порту дні течуть неспішно й солодко. Прибувши сюди, потрібно відправитися на автобусну екскурсію, на якій Вам покажуть форти колишнього портового району та дивовижні мости через Дору. Наступного дня можна скоротати, катаючись на барці. А ввечері відвідати Музей портвейну. Ну, а вдосталь насолодившись португальським способом життя, просочившись їх традиціями, звичайно, відправитися на дегустацію портвейну. Благо, тут працює величезна кількість фірм, що пропонують таку послугу.

Винні підвали і дегустаційні зали, як правило, працюю з 10 до 18 годин, але часто режим роботи залежить від потоку туристів. Традиційно на дегустації відвідувачам пропонують на пробу два види портвейну - білий і червоний. Іноді до них додається третій - сухий білий портвейн. Дегустація проходить в затишних залах в оточенні величезних бочок. Протягом всієї дегустації екскурсовод розповість про найцікавіші сортах вина і відповість на всі запитання відвідувачів. Дегустувати напій відвідувачі можуть стільки часу, скільки їм буде потрібно, щоб повністю відчути гармонію смаку. Звичайно, по закінченню дегустації кожен відвідувач може придбати вподобане йому вино - будь-то одна пляшка або ціла бочка.

Солоний океан, спекотне сонце і прохолода тінистих виноградників в поєднанні з келихом солодкого портвейну не зможе залишити байдужим жодного туриста. Здається, що саме така легкість буття робить наше життя прекрасної і гармонійної.

Похожие страницы: