Весілля на Мальдівах чудовий вибір

Всім хочеться, щоб весілля запам'яталося назавжди. Щоб іскрометні спогади тривожили душу не один день і яскрава феєрія почуттів гріла серце довгі роки шлюбу. Ось чому ці острови стали мало не землею обітованою, і провести весільну церемонію на островах Везіння хоче мало не кожна друга пара.

І не дивно. Ніде в світі ви не зустрінете більше такої приголомшливо красивої природи. Саме острова готові подарувати вам радість споглядання безбережної блакиті неба, пронизливо чистою, сапфірово-прозорою і зрозумілою. А білий пісок на тлі різко-соковитою смарагдової зелені дерев і яскравих плям екзотичних квітів на плато переливається оксамитового, дивовижно вигнутого завдяки незвичайній рефракції горизонту захоплює душу в полон і довгими ночами сниться в самих райдужних снах. Дольче Віта на островах стане більш соковитою, якщо ви вирішите провести тут весільну церемонію.


Мальдіви - ланцюг островів надзвичайно яскравою краси. Від острова до острова плавають човни, які відвозять новоспечених молодят в потрібне місце, де їх чекає церемонія підготовлена за сценарієм готелю, який вони вибрали для розміщення, і там-то, на острові, їх залишають наодинці з їх великим почуттям, заходом і плескотом бірюзовою води океану. Весілля на островах відрізняється неординарною програмою. І справа навіть не в самих островах, а в фантазії авторів сценаріїв. Менеджери готелів дають молодятам доторкнутися до заповітної мрії, до краще казці в їхньому житті. І зовсім необов'язково готувати весільні сукні та костюми, адже на островах вас одягнуть у національні костюми, які й костюмами можна назвати досить умовно.

Весілля тут - торжество неофіційне. Але яке ж воно зворушливе і запам'ятовується! Пухнасті пальми ніжним махровим подувом будуть овіває ваші розпалені від жарких танців тіла, свіжість морського бризу і шарудіння прибою не дадуть вам забути, що ви перебуваєте в райському місці. Звідси не хочеться їхати, тут забуваєш про все! що може бути краще для такого значущого дня вашого життя?

Похожие страницы: