Мальдіви Острів

Мальдіви - відпочинок на райських

Влада Китаю готова здавати в оренду на 50 років, яка іменується в КНР власністю, незаселені острови.

 

Таке розпорядження опублікувала вчора, 12 квітня, газета Синьцзін бао, пише Корреспондент.

 

Так, у вівторок державне управління океанографії опублікувало список з 176 незаселених островів, частина з яких найближчим часом може знайти своїх нових господарів.

 

Як повідомляється, землю можна придбати уздовж усього узбережжя Китаю: як в морських водах біля північно-східній провінції Ляонін, так і у тропічного острова Хайнань.

 

За словами співробітниці управління Люй Цайся, у власність на 50 років може бути переданий острів площею не менше 500 квадратних метрів, який не відноситься до території особливо охоронюваних національних територій.

 

Згідно з відомостями газети, подавати заявку на придбання острова можуть як китайські, так і іноземні компанії, організації та приватні особи.Ціна поки не називається і, ймовірно, буде встановлюватися в кожному конкретному випадку залежно від місця, розмірів і потенціалів острова.Якщо на один і той же острів буде подано декілька заявок, передбачена процедура аукціону.

 

Як повідомила Люй Цайся, при подачі заявки на придбання безлюдного острова необхідно надати детальний план його подальшого використання.Влада цікавить не тільки те, які будови з'являться на острові і як далеко вони знаходитимуться від води, але і те, як потенційний власник буде вирішувати проблему вивезення відходів та озеленювати свій острів.

 

Також влада попереджає, що буде вестись постійний контроль над використанням островів в інтересах захисту океану.

 

Тим часом, про те, коли саме і як можна буде почати подавати заявки на придбання острова, поки в управлінні не уточнюють.Разом з тим, чиновники сподіваються, що нові власники островів не перетворять їх на закриті володіння.

 

"Хотілося б вірити, що після покупки острова новий власник не« закриє "його, адже і площа островів зовсім не маленька", - цитує видання слова експерта управління.

 

"Сподіваюся, що вийде як на Мальдівах, острови стануть відкритими для суспільства рекреаційними зонами, благами яких зможуть користуватися всі", - сказала вона.

Похожие страницы: