Відпочинок на Мальдівах Влітку

Відпочинок на Мальдівах влітку або

Літо, відпочинок, відпустки: Від чого відпочивати збираємося?  
Відпочинок - дуже відносне поняття. Комусь відпочинок - з лопатою на городі возитися, а іншому це ж саме - каторга.До того ж поняття «Південь» розширилося до безмежності. Доступними для поїздки стали країни, де завжди «південь» і завжди «літо».
Серед зими навіть дуже небагаті громадяни можуть дозволити собі зануритися в жарке повітря і в теплі води.Тому на перше місце виступає смислова частина відпочинку. І перше питання: «Від чого відпочивати збираєтеся?»  
Вульгарний людина скрізь відпочиває пішло. Зовсім неважливо, де він був, бо всюди він веде себе однаково примітивно.Тому свідчення - гігабайти бездарних фотографій з місця подій.

Вы можете купить диплом украинского ВУЗа на сайте kupit-diplom-attestat.com, цены Вас приятно удивят.


Пляшки усіх сортів: Мартіні, Джеймсон, Смирнов та інше. На задньому фоні - пальми і захід сонця.Сонце поетично опускається в море. А на передньому плані - червоні пики обох статей з усмішками до вух.І коментар: «Це ми на Мальдівах». Потім такі ж фотографії, з тими ж пляшками (all inclusive, ніяк), тими ж пиками (pardon), і сонцем, що опускається в інші води.Коментар: «Це ми в Марокко».  
Ми на Майямі, ми в Домініканській республіці, ми на Мадагаскарі.Ми де завгодно, але скрізь «ми» - це всього лише ті самі ми, які могли б нікуди не виїжджати, а просто квасити на дачі за містом, і в фотошопі доклеювати на задньому плані екзотичний захід сонця.
Щоб відпочивати, треба втомлюватися. І відпочивати треба саме від того, від чого ти втомився.Втомився від людей - відпочивай від них, насолоджуючись самотністю. Втомився від телевізора - читай книги.Втомився від міста - біжи на природу, неважливо, де вона, в ста кілометрах від будинку або в трьох тисячах.Втомився від телефону - вимкни його надовго. Втомився від нездорового способу життя - сядь на дієту, почни ранок з пробіжки, перестань курити.
Якщо ж ти просто втомився від життя - помолися, щоб тобі швидше померти, бо всі існуючі види відпочинку тобі не допоможуть.Правда згадай і тому злиденному старого, який, пріючи, ніс хмиз додому і молився про смерть.Смерть прийшла до нього і він, схаменувшись, тут же забув про прикрощі і просив допомогти йому донести до дому хмиз.Як би не було нудно сьогодні, дама з косою прийде, і завиєш до Творця, щоб ще пожити для покаяння.

Похожие страницы: