Пляжі Мальдіви Фото

Пляжи на Мальдивах Відпустка на Мальдівах - це відпочинок у казці. Ніжно-блакитні лагуни і нависає над ними пишна зелень пальм, прохолодний кораловий пісок і сонце, загадковий підводний світ - таке пишність приведе в захват закохані парочки, сім'ї з маленькими дітьми, любителів ледачого пляжного бездіяльності і завзятих дайверів.

Клімат на Мальдівах можна назвати ідеальним для відпочинку: протягом року температура практично не коливається, середнє значення - 27 º С.У січні може опуститися до 18 º С, а в травні піднімається не вище +32 º С.

Індійський океан в районі островів рясніє рифами, тому морська фауна різноманітна: це і молюски, і різнокольорові рибки, і приголомшливі по красі медузи.Мабуть, тільки на Мальдівах пам'яткою є сама природа.На островах налічується більше 200 дайвінг-спотів, тому побачити все своїми очима зможуть усі бажаючі.

 Металлопластиковые окна по выгодной цене без переплат и накруток, Вы можете купить в удобное для Вас время и наслаждаться уютом и теплом вашего дома.

Пляжи на Мальдивах Тур на Мальдіви доступний не кожному: острови мають статус респектабельного курорту, тому тут не зустрінеш великого напливу туристів.Кращі піщані пляжі Мальдівів розташовуються на атолах:

1) Арі;  
2) Баа;  
3) Даален;  
4) Faafu;  
5) Південний Мале.

Арі можете бачити всю практичну різноманітність яскравих природних морів і океанів.На всіх курортах є умови для занять водним спортом, організовуються екскурсії та риболовлі.Баа пропонує сервіс високого класу, комфортний відокремлений відпочинок.

Пляжи на Мальдивах У північній частині Даалу відкриті острови для туризму, тут можна зайнятися дайвінгом.У туристичному центрі атолу Фаафу є бари і ресторани, СПА-салон, масаж, басейн, різноманітні настільні та активні ігри, спортзал.Південний Мале цікавий морськими заповідниками. З березня по вересень серфінгісти відвідують острів Кандума, щоб покататися на хвилях.

На атолах можна знайти найрізноманітніші острови: загублені і малодосліджені або добре пристосовані і обладнані для прийому гостей.Серед 1192 островів зустрічаються настільки маленькі, що на них поміщається тільки одна вілла.Такий варіант ідеальний для закоханих, які хочуть провести час далеко від чужих очей.

Похожие страницы: