Кращі Готелі Мальдів

Мальдіви дуже недешеве напрямок для відпочинку. Будь, навіть сама бюджетна поїздка сюди коштує дорого.Тут практично відсутні готелі категорії 3 зірки. Більшість островів займають 4-х або 5-зіркові розкішні комплекси.Найчистіша вода, найкрасивіший океан, найрізноманітніша підводне життя і найвищий рівень обслуговування - для багатих і знаменитих тут розташовується справжній рай на землі.Зрозуміло, кращі готелі найчастіше є і найдорожчими. Правило, вірне для решти світу, застосовується і до цього невеликого острівній державі.Так, в яких же готелях відпочинок на Мальдівах і фотографії будуть найкращими? Перед вами список найдорожчих готелів країни.

 

W Hotel Мальдівські о-ва (від 1200 доларів за ніч)

 

Люксовий готельне напрямок Вт часто відрізняється стриманими проектами в одному (дуже білому, варто відзначити) стилі.Виключно високий рівень обслуговування можна знайти в будь-якому W.Але Мальдівський може претендувати на звання самого-самого. Комплекс зайняв острів Фесду, розташований на Північному Арі Атолл.Гостей очікують 78 приватних вил, кожна з власним басейном і особистим пляжем.

 

Барош Курорт (від 1065 доларів за ніч)

 

Це один з найстаріших готелів Мальдівських островів, проте зовсім недавно тут пройшла реконструкція.Керівництво пішло далі ремонту номерів і спорудило на воді популярні в цих краях водні вила.Baros є одним з найпопулярніших готелів у британців. Що вже говорить про якість - жителі Туманного Альбіону дуже вибагливі туристи.

 

Один & Only Reethi Rah (від 1500 Dollarov на добу)

 

мережа розкішний Один & Тільки на Мальдівах належить двом островів - Ріті Ра і Kahuhura.Обидва очікувано чудові. Однак Reethi Rah - один з найбільших курортів країни - все-таки виграє з причини кращого розташування, масштабного рифа і більш розкішних вілл.До кожного будиночка приставлений особистий дворецький.

Похожие страницы: