Мальдіви Гарячі Тури з Кемерово

Тури на Мальдіви з Кемерово
     
  • Ціни на тури на Мальдіви 2014: від 89 400 руб.на людину (з Кемерово)
  •  
 

В Індійському морі розкинувся величезний архіпелаг - Мальдіви.Це воістину райське місце з ідеальним кліматом. Все це зробило Мальдіви такими популярними.А як же інакше, адже тут туристів завжди чекає тепле сонячне літо і красива природа.

 

Курорти Мальдів

 

Всього на Мальдівах налічується більше 1000 островів, велика частина з яких є нежилими.Найбільш відомим курортом є Мале, столиця архіпелагу. У туристів є можливість не залишатися на одному місці, а подорожувати країною, перебираючись з одного острова на інший.

 

Клімат

 

Мальдіви відносяться до числа тих небагатьох країн у світі, де сонце світить круглий рік, а засмагати можна навіть у грудні.Але тут є і сезон дощів, який починається в жовтні і закінчується в травні.

 

Чим зайнятися?

 

Відпочинок на Мальдівах гідний найвищих похвал.І навіть якщо на якомусь з островів поряд з вами не виявиться ні ресторану, ні дайвінг-центру, все одно у вашому розпорядженні буде сонце, золотистий пісок, красива тропічна природа і, звичайно ж, чиста океанська вода.

 

Для тих, хто хоче зайнятися дайвінгом, кращого місця, ніж Куредду Експрес не знайти.Та й взагалі, що стосується водних видів спорту, то можна знайти безліч спеціальних баз на великих островах Мальдів.

 

Крім усього іншого, Мальдіви - просто райське місце для рибалок.Рибалити тут можна цілий рік, а ловиться, в основному, морський окунь.

 

Що подивитися?

 

Головний плюс архіпелагу - це, звичайно ж, відмінна природа.Але варто зауважити, що вдосталь накупавшись в океані і надивившись на красу тропічної природи, вам обов'язково захочеться подивитися, які тут є місцеві визначні пам'ятки.На жаль, їх тут небагато.

 

Як правило, навіть на невеликих островах завжди можна знайти готель, ресторан, мечеть і кілька магазинчиків.Але от чого-небудь дійсно видатного тут практично немає.Хіба що на Мале можна відвідати музеї і побачити дуже красиві мечеті.Якщо оглядати все це неквапливо, то екскурсія по часу займе у вас всього день.А в решту часу вас чекає те, заради чого туристи і їдуть на Мальдіви - хороший пляжний відпочинок.

Похожие страницы: