Мальдіви Гарячі Тури Донецьк

горящие туры на Мальдивы Тури на Мальдіви з Донецька! Gotovimsâ музичних хвиль! Хвилина на Мальдівах polzuûtsâ популярність протягом усього року.Дзеркальне море, теплий пісок, кокосові пальми ... Цієї рай Вам допоможуть отримати менеджери нашого турагентства Калімірос.Ваша мрія стане дійсністю, якщо Ви замовите тур на Мальдіви.

 

Мальдіви - це держава-острів, яке лежить по обидві сторони Індійського океану на кордоні з екватором.Тисячі років тому, під час катаклізмів і вивержень вулкана, утворилося безліч коралових рифів.Тому тури на Мальдіви користуються попитом весь рік. Але ми радимо купувати путівки на Мальдіви в період листопад-березень.Тому що в інші місяці року, Мальдівські острови зустрінуть вас неспокійною погодою у вигляді мусонів і проливного дощу.Наше турагенство пропонує тури на Мальдіви з Донецька на наступні популярні курорти: Арі Атолл, Північний Мале Атолл, Південний Мале Атолл, Баа Атолл, Атолл Хаа-Аліф, Вааву Атолл і т.д.

 

Мальдівські острови порадують вас своїми визначними пам'ятками.Турагенство Калімірос пропонує відвідати найбільшу мечеть Великої П'ятниці на Мальдівах.Також численні екскурсії включають в себе такі місця, як гробниці легендарних святих, Президентський палац і Національний музей у Парку Султана.
Цікаво також зануритися в місцеву культуру, і відвідати на Мальдівах місцеві ринки.Вони добре демонструють повсякденне життя населення. Адже багато стандартні заняття місцеві жителі перетворюють на справжнє мистецтво. Готелі в Мальдівські Острови також poražaût уяву хтось різноманітності.Це і вілли на воді, і бунгало на пляжі, і різні екзотичні варіанти розміщення.Так що, вибрати є з чого!

Похожие страницы: